Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

VIVO! Stalowa Wola zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

VIVO! Stalowa Wola zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą niedzielę, 31 stycznia, odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. VIVO! Stalowa Wola po raz kolejny aktywnie włączy się w działania fundacji i w ramach wsparcia zorganizuje na terenie obiektu, w dniach 30-31 stycznia, stanowisko z gadżetami WOŚP.

Ostatniego dnia stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29.! Jak co roku centrum handlowe VIVO! Stalowa Wola wesprzę tę wyjątkową inicjatywę i w dniach 30-31 stycznia zorganizuje na terenie obiektu stanowisko z gadżetami WOŚP, które czynne będzie w godz. 10.00-18.00. To nie jedyna możliwośc wsparcia zbiórki! Ci, którzy nie zdecydują się na zakup konkretnego przedmiotu, będą mogli wrzucić dowolne datki do oznakowanej puszki. Klienci, którzy wydadzą kwotę powyżej 25 zł otrzymają balony z helem w kształcie serduszka bądź słodki upominek – pyszną czekoladę!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Hasłem przewodnim 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest „Finał z głową”. Tym razem zbiórka przeprowadzona zostanie na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

Przypominamy, że 31 stycznia wypada niedziela handlowa, także bez żadnych przeszkód możemy wspólnie zagrać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie VIVO!. Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »