Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

VIVO! Stalowa Wola zaprasza do wzięcia udziału w zimowym konkursie

VIVO! Stalowa Wola zaprasza do wzięcia udziału w zimowym konkursie
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczne ferie zimowe dobiegają końca. Warto więc wykorzystać ostatnie wolne dni na twórczą zabawę i wziąć udział w niecodziennym konkursie przygotowanym przez VIVO! Stalowa Wola.

Ferie zimowe w dobie pandemii wyglądają nieco inaczej niż dotychczas, co uwzględniło również w swoich planach eventowych VIVO! Stalowa Wola. Centrum handlowe przygotowało bowiem dla swoich klientów wyjątkowy konkurs na Facebooku. Aby wziąć udział w wydarzeniu i wygrać jedną z trzech kart podarunkowych o wartości 150 zł, należy opublikować pod postem konkursowym, w formie zdjęcia,  kreatywne pomysły na spędzenie ostatnich dni ferii zimowych.  Fotografię trzeba opisać  kilkoma niekonwencjonalnymi zdaniami. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do poniedziałku, 18 stycznia, do godz. 23.59. Trzy najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi VIVO! o wartości 150 zł, do wykorzystania w sklepach i salonach znajdujących się na terenie obiektu.

Regulamin konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie www.vivo-stalowawola.pl w zakładce „Aktualności i Wydarzenia”.

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »