Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

VIVO! Stalowa Wola zaprasza na 4. urodziny. Będzie się działo!

VIVO! Stalowa Wola zaprasza na 4. urodziny. Będzie się działo!
Zobacz więcej zdjęć »
Modowe spotkanie z Maffashion, jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, zawody sportowe, konkursy, pokaz laserowy - to tylko część atrakcji, jakie na swoje 4. urodziny przygotowało centrum handlowe VIVO! Stalowa Wola.

Urodziny ma się raz do roku i powinno się im nadać odpowiednią oprawę. W tym wyjątkowym dla VIVO! Stalowa Wola dniu tak właśnie będzie. Świętowanie 4. urodzin upłynie pod znakiem nowinek modowych i sportowych emocji.

W urodzinową sobotę, w ramach finału kampanii „Stylowa Stalowa”, zostaną wyłonieni ambasadorzy centrum handlowego. To nie koniec atrakcji dla miłośników dobrego stylu - tego dnia VIVO! odwiedzi blogerka - ikona mody: Maffashion. Opowie ona o najnowszych trendach, o tym, co będzie modne i jak łączyć poszczególne style. W programie przewidziano również metamorfozy z cenionym stylistą Adamem Chowańskim oraz akcję „Stylowo Szałowo”, czyli shopping w 5 minut. Z myślą o wielbicielach sportu zaplanowane zostały sportowe zawody w duathlonie, które odbędą się w ramach akcji charytatywnej „Stalowi Wolą Pomagać”. Całość wydarzenia zwieńczy urodzinowy poczęstunek – pyszny tort. Na koniec zobaczymy wyjątkowy pokaz laserów.

- Przed nami szczególny dzień, który chcemy spędzić z razem z Klientami VIVO! Stalowa Wola. Z myślą o Państwu zaplanowaliśmy kilka niespodzianek i interesujących wydarzeń. Już teraz serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i odwiedzenia VIVO! w dniu 5 października  - mówi Wojciech Krzyżak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola.  


Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
WYKORZYSTANIE SPORTU W PRZECIWDZIAŁANIU AGRESJI RÓWIEŚNICZEJ
Za 1 dzień:
Po słowie #2: Marek Bieńczyk | Księgarnia Empik
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »