Kultura, sztuka » Kultura

Vlepkowy Chopin

Vlepkowy Chopin
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa konkurs na vlepki o Chopinie. Jego intencją jest zerwanie ze stereotypowym wizerunkiem kompozytora. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 maja 2010 roku.

Celem konkursu jest zastanowienie się, gdzie we współczesnym świecie byłby Fryderyk Chopin. Autorzy vlepek będą mieli szansę prezentacji kompozytora w nietuzinkowy i niesztampowy sposób, czyli próba pokazania innej strony Chopina.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć projekt vlepki, której tematem będzie właśnie Fryderyk Chopin. Następnie przesłać swoją pracę w formacie jpg, tiff (do 300 dpi) lub w formacie wektorowym jako pdf na adres: konkurs@efkm.eu do 10 maja 2010. Jury konkursu stawia na oryginalność, kreatywność i inwencję.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 31 maja 2010. Nagrodami są m.in.: kurs kreacji w Szkole Mistrzów Reklamy przy Akademii Leona Koźmińskiego oraz 1000 złotych. Wybrane prace, za zgodą autorów, zostaną opublikowane w specjalnym vlepalbumie. Szczegóły konkursu oraz regulamin znajduje się na stronie www.chopinium.pl.

Partnerem konkursu jest Szkoła Mistrzów Reklamy przy Akademii Leona Koźmińskiego.

Konkurs ten uzyskał wsparcie Komitetu Obchodów Roku Chopinowskiego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Chopinium.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »