Firma » Biznes

Voice Contact Center obsługuje infolinię aukcji samochodów klasycznych

Voice Contact Center obsługuje infolinię aukcji samochodów klasycznych
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Voice Contact Center, specjalizująca się w wielokanałowej obsłudze klienta i wsparciu sprzedaży, uruchomiła infolinię dla firmy Ardor - organizatora pierwszej w Polsce aukcji zabytkowych samochodów, która odbędzie się 17 września 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Aukcja samochodów klasycznych, organizowana przez Ardor, jest przeznaczona dla wszystkich miłośników samochodów „z duszą” oraz osób zainteresowanych inwestycją w zabytkowe pojazdy. Na Stadionie Narodowym do sprzedaży wystawionych zostanie ponad 50 unikalnych aut, m.in. odnaleziony po blisko 30 latach postoju rządowy Chevrolet z 1952 roku.

Projekt jest realizowany przez dwujęzycznych konsultantów w łódzkim centrum operacyjnym Voice Contact Center. W dniu aukcji nasz zespół pojawi się na Stadionie Narodowym, gdzie będziemy obsługiwać połączenia od osób, które zdecydują się licytować samochody telefonicznie – mówi Ewa Depta, dyrektor ds. sprzedaży Voice Contact Center.

Do obsługi projektu zostały dedykowane osoby posiadające doświadczenie przy realizacji prestiżowych projektów z zakresu obsługi klienta.

Podczas aukcji nasi konsultanci będą prowadzili rozmowy o dużej dynamice, bez wykorzystania skryptów. Wymaga to szybkiego reagowania na komunikaty od rozmówców i dużej elastyczności – dodaje Ewa Depta.

W ramach projektu Voice Contact Center odpowiadał także za przygotowanie oprogramowania CRM, umożliwiającego przyjmowanie elektronicznych zgłoszeń od sprzedających i zainteresowanych udziałem w aukcji.

Voice Contact Center specjalizuje się w realizacji kampanii inbound. Obecnie takie projekty stanowią blisko 70 proc. połączeń obsługiwanych przez spółkę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OEX

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »