Motoryzacja » Samochody

Volvo Car PGD – nowy dealer marki Volvo w Krakowie

Volvo Car PGD – nowy dealer marki Volvo w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
W Krakowie ruszył najnowszy autoryzowany salon marki – Volvo Car PGD Kraków. Jest to kolejny etap rozwoju sieci sprzedaży Volvo Car Poland, która obejmuje już 29 dealerów świadczących pełen zakres usług sprzedaży i serwisu.


Nowy obiekt, mieszczący się przy ulicy Powstańców Śląskich 22 w Krakowie, został zbudowany według najnowszych standardów marki. Budynek ma nowoczesną formę. Jego elewację wykończono mlecznym szkłem kontrastujący z drewnianym portalem wejściowym, przywołującym na myśl szwedzką szkołę designu. W budynku zastosowano także efektowną ekspozycję wybranych modeli: oprócz modeli eksponowanych wewnątrz i widocznych z zewnątrz przez tzw. „okna” w mlecznej fasadzie, wysoko na dachu w szklanej „szkatule” znajduje się świetnie widoczny, podświetlany model Volvo. Także wnętrze salonu hołduje szwedzkiej zasadzie luksusu wyrażonego w oszczędnej formie. Na piętrze klienci mogą zza szklanej ściany oglądać jak naprawiane są ich samochody.  W budynku panuje poczucie przestrzeni. To zasługa nie tylko projektu, ale także słusznej powierzchni budynku, wynoszącej 1477 m2.

Volvo Car PGD Kraków będzie obiektem świadczącym pełen zakres usług związanych z zakupem i obsługą samochodów – ubezpieczenie i finansowanie (zarówno poprzez kredyt, jak i leasing), a także odkup samochodów używanych. Ponieważ punkt dealerski uczestniczy w programie Volvo Select oferuje Klientom również wnikliwie sprawdzone samochody używane.

Na klientów czeka pełna gama modelowa samochodów demonstracyjnych, w tym najnowszy model S60. Pełną obsługę posprzedażną gwarantuje sześciostanowiskowy serwis w standardach Volvo Personal Service, m.in. z podnośnikami podpodłogowymi (stemplowymi).

Po tej premierze, sieć Volvo w Polsce liczy 29 dealerów o pełnym zakresie usług, dodatkowo 3 punkty sprzedaży i jedno autoryzowane Centrum Serwisowe połączone ze sprzedażą samochodów używanych Volvo Selekt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »