Motoryzacja » Samochody

Volvo Cars i Tablet Hotels wspólnie otworzyło Get Away Lodge

Volvo Cars i Tablet Hotels wspólnie otworzyło Get Away Lodge
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo Cars, producent samochodów segmentu premium wspólnie z Tablet Hotel stworzyło wyjątkowe miejsce – Get Away Lodge w północnej Szwecji – zaciszne miejsce dla ludzi, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i poczuć pasję życia.


Wprowadzając na rynek nowe V90 Cross Country Volvo Cars przedstawiło wyjątkową kampanię reklamową, promując tym samym pasję i zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy pracą a życiem prywatny. Szwedzki producent nawiązał współpracę z Tablet Hotels i stworzył jedyne w swoim rodzaju miejsce w śnieżnej scenerii szwedzkich gór.

Miejsce zlokalizowane jest nieopodal zimowego ośrodka sportowego Åre na północy Szwecji. Obiekt to tradycyjny szwedzki dom, który został całkowicie odrestaurowany i urządzony na nowo w typowo skandynawskim stylu.

Nowe Volvo V90 Cross Country jest również do dyspozycji gości. Jest to idealny samochód do poznawania dzikiej okolicy, czerpania radości i obcowania z naturą. W pobliżu Get Away Lodge znajduje się restauracja Fäviken Magasinet z dwiema gwiazdkami Michelin.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »