Motoryzacja » Samochody

Volvo Cars odnotowało wzrost sprzedaży o 15,5% w sierpniu

Volvo Cars odnotowało wzrost sprzedaży o 15,5% w sierpniu
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo Cars, producent samochodów segmentu premium, zmierza w kierunku kolejnego rekordowego wyniku sprzedaży. W sierpniu odnotowano 15,5-procentowy wzrost sprzedaży w porównaniu do tego samego okresu roku ubiegłego.


Całkowita sprzedaż w okresie od stycznia do sierpnia wyniosła 359 798 samochodów, a więc o 8,7% więcej niż w roku poprzednim. Rok 2016 był dla Volvo rekordowy pod kątem sprzedaży (534 332 samochody), tym bardziej szwedzki producent jest pewny jeszcze lepszego wyniku w tym roku.

Globalna sprzedaż w sierpniu wyniosła 37 879 samochodów, natomiast w roku ubiegłym w tym samym miesiącu było to 32 800. Ten wyraźny wzrost jest wynikiem dużego zainteresowania samochodami z serii 90 oraz Volvo XC60 pierwszej generacji, które utrzymuje się na pozycji najlepiej sprzedającego się modelu.

Teraz trend ten ma szansę się utrzymać, a nawet umocnić dzięki debiutowi drugiej generacji Volvo XC60, które pozostało najpopularniejszym modelem marki, a jego sprzedaż jest nawet większa niż w przypadku poprzednika.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »