Motoryzacja » Samochody

Volvo chce podbić Indie

Volvo chce podbić Indie
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo zwiększa wyniki sprzedaży na całym świecie. Nie inaczej jest w Indiach. Korzystając z trendu szwedzka marka chce w najbliższym czasie wprowadzić tam sześć nowych modeli.


Podobnie jak na innych rynkach, tak też w Indiach jednym z głównych motorów napędowych rosnącej sprzedaży jest flagowy SUV XC90. Już niedługo Volvo chce w tym kraju wprowadzić do oferty nowe modele. Dwoma z nich będą specjalne odmiany XC90 - najbardziej luksusowa i najmocniejsza wersja T8 Excellence oraz wyposażona w pakiet sportowy R-Design.

Oprócz tego na indyjskim rynku mają się pojawić kompaktowe modele po liftingu - V40 i V40 Cross Country. Zwolennicy szybszej jazdy będą natomiast mogli kupić sedana S60 w 367-konnej wersji Polestar.

Ostatnią, ale zarazem najważniejszą nowością ma być wprowadzenie do indyjkiej oferty flagowej limuzyny S90. Model ten ma kontynuować sukcesu XC90.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »