Motoryzacja » Samochody

Volvo Gdynia Sailing Days 2017 z dodatkowymi atrakcjami

Volvo Gdynia Sailing Days 2017 z dodatkowymi atrakcjami
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo Gdynia Sailing Days 2017 to największe regaty w Polsce. Oprócz zmagań na wodzie, osoby, które pojawią w Gdyni, będą mogły skorzystać też z innych atrakcji.


Miasteczko żeglarskie pełne atrakcji


Na uczestników Volvo Gdynia Sailing Days czeka żeglarskie miasteczko z licznymi atrakcjami sportowo-rekreacyjnymi. Najmłodsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji Żeglarskiej – PolSailing , wcielić się w archeologów i uczestniczyć w wyprawie poszukiwania skarbów czy, jak przystało na prawdziwych żeglarzy, nauczyć się wiązania węzłów przy najbardziej znanych szantach. Zaplanowano również interaktywne przedstawienia w morskim teatrzyku i zajęcia sportowe: przeciąganie liny, morski slalom gigant, piaskową koszykówkę, mini piłkę nożną i wiele innych. Na nieco starszych uczestników czekają zajęcia dance-aerobiku, zumby, pilatesu, jogi i plażowy treningu funkcjonalny.

Zastrzyk kultury

Propozycją dla kinomaniaków jest Festiwal Filmów Żeglarskich. W Gdyńskim Centrum Filmowym prezentowane będą filmy dla dzieci, o godzinie 11, oraz dla szerszej publiczności o godzinie 18. Wszystkie projekcje łączy wspólny mianownik: żeglarskie przygody na morzu. Zobaczyć będzie można m. in.: Samotny rejs, Wyspę Skarbów, Niedzielnego żeglarza, czy Pipii wśród piratów.

Wstęp na teren, gdzie rozgrywane są regaty jest wolny. Plenerowe seanse filmowe i większość dostępnych tam atrakcji również nie wymaga żadnych opłat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »