Motoryzacja » Samochody

Volvo ogłosiło ceny nowego modelu V60

Volvo ogłosiło ceny nowego modelu V60
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo Car Poland ogłosiło ceny najnowszego modelu V60. Cennik otwiera model D3 o mocy 150 koni mechanicznych za 147 000 PLN.


Najwyższą i najmocniejszą ofertą jest wersja Twin Engine T8 o mocy 390 koni mechanicznych. Paletę silnikową uzupełnia szeroka gama jednostek napędowych. W standardzie znajduje się bardzo bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i komfortu. Jej cena rozpoczyna się od 247 300 PLN.

W ofercie znalazła się też wersja hybrydowa T6, której silnik benzynowy generuje 50 KM mniej. Również ona dostępna jest tylko w najbogatszej specycikacji wyposażenia i kosztuje 234 000 PLN.

Odmiany wysokoprężne oferowane są w trzech wersjach wyposażeniowych - V60, Momentum i Inscription. Natomiast benzynowe (250 i 310 KM) w dwóch.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (1)

  • avatar
    ~superparts.pl 2018-05-26 11:47:32

    Uwielbiam tą markę, kibicuje mocno. Tym bardziej, że posiadamy dużo części do Volvo;)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »