Motoryzacja » Samochody

Volvo S90 prezentuje się na Manhattanie

Volvo S90 prezentuje się na Manhattanie
Zobacz więcej zdjęć »
Na 14. ulicy w Nowym Jorku powstało tymczasowe stoisko typu pop-up, na którym można zobaczyć nową flagową limuzynę Volvo, czyli model S90.


Jak podkreśla Bodil Eriksson, przedstawiciel szwedzkiej marki, dzięki tej nietypowej formie prezentacji samochód mogą poznać zupełnie nowi klienci, którzy do tej pory się z nim nie spotkali. Pozwala ona też na kontakt z kierowcami w miejscu, gdzie żyją i pracują.

Volvo S90 posiada systemu z zakresu autonomicznej jazdy, które potrafią przejąć kontrolę nad samochodem przy jeździe do prędkości 130 km/h i nie potrzebują do tego żadnego pilota, który będzie jechał przed autem.

W ramach systemów bezpieczeństwa Volvo S90 oferuje też wykrywanie zwierząt i opcję interwencji komputera, gdy ten wykryje niezamierzone opuszczanie drogi - w takim przypadku skoryguje tor jazdy, aby utrzymać samochód na asfalcie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »