Motoryzacja » Samochody

Volvo Selekt na piątkę!

Volvo Selekt na piątkę!
Zobacz więcej zdjęć »
W dniu 25 października w salonie Scandinavia Auto w Lublinie miała miejsce uroczystość przekazania 5555 samochodu używanego Volvo Selekt. Autem tym był model V40 Cross Country T3 Drive-E Ocean Race


W uroczystym wydaniu Selekt 5555 uczestniczył przedstawiciel Volvo Car Poland, Pan Jacek Giec, opiekujący się na co dzień marką Volvo Selekt, pracownicy Scandinavia Auto pod przewodnictwem Mariusza Łukasiewicza, Kierownika Sprzedaży i Izabeli Grodek odpowiedzialnej za marketing oraz zaproszeni dziennikarze lokalnych mediów. Całość wydarzenia została uczczona tradycyjną lampką szampana oraz wspaniałym okolicznościowym tortem Volvo Selekt 5555!

Kluczyki do samochodu wręczył Piotr Cymek – Doradca Handlowy a szczęśliwym nabywcą Volvo Selekt numer 5555 był Pan Mariusz Olbromski z Lublina, który powiedział m.in.:

Była to dla mnie wielka niespodzianka, kiedy dowiedziałem się, że to właśnie ja jestem nabywcą tego jubileuszowego auta. Nie jest to pierwsze Volvo w mojej karierze kierowcy, poprzednio jeździłem modelem V60. Teraz zdecydowałem się na nieco mniejszą V40 Cross Country, ale już zaczynam wybiegać myślami do kolejnego auta, którym z całą pewnością będzie XC40.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »