Motoryzacja » Samochody

Volvo stworzyło nowe centrum testowe

Volvo stworzyło nowe centrum testowe
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo otworzyło nowe centrum testowe w Eskilstuna w Szwecji. Placówka, która kosztowała 195 milionów szwedzkich koron, będzie służyć rozwojowi nowych napędów.


Przestawiane jako najnowocześniejsze centrum testowe ma pomóc w tworzeniu nowych układów napędowych - zarówno elektrycznych, jak i hybrydowych i konwencjonalnych.

Jedno ze stanowisk pomiarowych pozwala controlować i badać każde koło niezależnie, co pozwoli modułowo testować zelektryfikowane napędy. Jest to pierwsze takie rozwiązanie w branży motoryzacyjnej.

Jak tłumaczą przedstawiciele szwedzkiej marki, nowe centrum badawcze pozwoli sprawdzić cały układ napędowy ze skrzynią biegów w różnych sytuacjach. Ta inwestycja ma pokazywać nie tylko to, że Volvo nie tylko oddane idei rozwoju elektromobilności, ale też postanawiło się rozwijać w Eskilstuna.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »