Motoryzacja » Samochody

Volvo wygrało wyścig WTCC na Nurburgringu

Volvo wygrało wyścig WTCC na Nurburgringu
Zobacz więcej zdjęć »
Nicky Catsburg z zespołu Polestar Cyan Racing wygrał wyścig WTCC na Nurburgringu i dzięki temu wysunął się na pozycję lidera w mistrzostwach świata.


Wyścig WTCC w Niemczech odbywa na pełnej pętli toru Nurburgring. Przeszło 20-kilomotrowe okrążenie to wyzwanie dla wszystkich kierowców i zupełnie inne doświadczenie niż ściganie się na typowych obiektach.

W tym roku pierwszy linię mety przekroczył Nicky Catsburg, kierowca Polestar Cyan Racing, który pokonał trzy okrążenia wyścigu w czasie 26 m 20,680 s. Zwycięstwo w niemieckim wyścigu dało mu prowadzenie w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata.

W ten sposób zespół Volvo pokazuje, że po czasie nauki i zbierania doświadczenia przyszła pora na sukcesy i walkę o najwyższą nagrodę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »