Motoryzacja » Samochody

Volvo XC40 zdobywa tytuł Car of The Year

Volvo XC40 zdobywa tytuł Car of The Year
Zobacz więcej zdjęć »
XC40 to model, który przyciągnął uwagę klientów i mediów na całym świecie. Zdobywa też liczne nagrody - w tym tę najważniejszą.


Innowacyjne rozwiązania, porywające linie, odważne kombinacje kolorystyczne i miejski design – te cechy nowego Volvo nie pozwalają przejść obojętnie i przynoszą szwedzkiemu SUV-owi kolejne wyróżnienia.

Najmniejszy SUV Volvo został również doceniony przez jury prestiżowego konkursu Car of The Year przyznając mu pierwsze miejsce w tegorocznym plebiscycie.

– Z nowym Volvo XC40 wkraczamy do najszybciej rozwijającego się segmentu w branży motoryzacyjnej – powiedział Björn Annwall, Senior Vice President Marketing, Sales and Service Volvo Cars. – XC40 uzupełnia gamę modelową Volvo i czerpie ze sprawdzonych, w większych modelach, rozwiązań: nagradzanych wielokrotnie systemów bezpieczeństwa, łączności oraz technologii informacyjno-rozrywkowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (1)

  • avatar
    ~superparts.pl 2018-05-25 15:33:55

    Bardzo dobry materiał!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »