Firma » Bankowość

Vouchery o wartości 200 zł w zimowej promocji Mastercard Bezcenne Chwile w Getin Banku

W nowej promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile w Getin Banku klienci, którzy zarejestrują w programie swoją kartę kredytową lub debetową Mastercard oraz spełnią warunki promocji, mogą otrzymać w sumie nawet 13 600 punktów.

W przypadku karty debetowej, aby otrzymać nagrodę klient musi posiadać aktywną i ważną kartę debetową Mastercard wydaną do umowy zawartej po 31.03.2021 r., ale nie później niż do 31.03.2022 r. Do programu można przystąpić najpóźniej do 15.04.2022 r. Kolejnym niezbędnym krokiem jest udzielenie zgód marketingowych podczas rejestracji w programie. W ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu lub od momentu rejestracji karty do istniejącego rachunku programu jako kolejnej karty, klient musi wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł.

 

Z kolei w przypadku karty kredytowej, klient musi posiadać aktywną i ważną kartę Mastercard wydaną do umowy karty kredytowej zawartej po 30.06.2021 r., ale nie później niż do 31.03.2022 r. Do programu można przystąpić za pośrednictwem strony programu, najpóźniej 15.04.2022 r. Konieczne jest również wyrażenie zgód marketingowych podczas rejestracji.

 

Aby dostać nagrodę podstawową należy w ciągu 30 dni kalendarzowych – licząc od momentu przystąpienia do programu lub od momentu rejestracji karty kredytowej do istniejącego rachunku programu jako kolejnej karty – wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 100 złotych. Aby otrzymać nagrodę dodatkową należy  - w ciągu kolejnych 30 dni kalendarzowych po zakończeniu okresu, w którym możliwe było wykonanie transakcji uprawniających do uzyskania nagrody podstawowej - wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 100 złotych.

 

Punkty zostaną naliczone w terminie do 20 dni roboczych od spełniania wszystkich warunków, odpowiednio dla każdej z kart i będą ważne trzy miesiące od dnia ich przyznania.

 

Promocja „Zimowe punkty na start z Getin Noble Bank S.A.” będzie trwać do 31 marca 2022 r. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie Programu Mastercard Bezcenne Chwile - Getin Bank.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »