Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

VR i zumba - weekend w CH FORUM Gliwice

VR i zumba - weekend w CH FORUM Gliwice
Zobacz więcej zdjęć »
Gliwickie CH FORUM ma bardzo rozrywkowe plany na długi weekend (12-13 listopada).

W piątek (12 listopada, godz. 16:00 - 19:00) razem z salonem ZENonVR zaprasza na scenę główną (parter). Powstaną tam dwa stanowiska, na których będzie można przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości. Uwaga! Będzie można stracić kontakt z realnym światem.

Również na scenie głównej, w tych samych godzinach, tyle że w sobotę (13 listopada), mega zabawa z zumbą i innymi aktywnościami dla dzieci. Rodzice też mogą przyłączyć się do tej zabawy. Trzy energiczne, taneczne, szalone godziny zorganizuje Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt, który oprócz tego ma wiele innych rozrywkowych propozycji na każdy dzień.

I to wszystko w CH FORUM zupełnie za darmo i bez wcześniejszych zapisów.

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 m kw., położone w ścisłym centrum Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł wszechstronną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora zdrowie i uroda", w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City - jedyny multipleks w Gliwicach. Ofertę gastronomiczną, m.in. w strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce tworzą najemcy reprezentujący kuchnie całego świata. W centrum pod nazwą Biblioforum działa także jedyna w swoim rodzaju filia miejskiej biblioteki publicznej. Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »