Społeczeństwo » Społeczeństwo

W Bonarce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

9 stycznia po raz dziewiętnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W całej Polsce będzie można spotkać wolontariuszy zbierających datki na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Także w Bonarce, można będzie wesprzeć akcję dostając w zamian serduszko

Jak co roku, w drugą niedzielę stycznia (9.01.2011), ruszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku dzięki datkom oraz aukcjom udało się zebrać ok. 43 mln złotych. Pomóżmy i w tym roku Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy pobić kolejny rekord i zebrać więcej niż w minionym roku.

Bonarka City Center również zaangażowała się w akcję WOŚP. Na jej terenie będzie można spotkać wolontariuszy - uczniów XII LO w Krakowie.

Finał w Bonarce na słodko!

Specjalnie z okazji tegorocznego Finału, sieć Lodziarni Grycan, przygotowała pyszny deser, który w dniu Finału - 9 stycznia - będą mogli Państwo kupić także w Bonarka City Center. Całkowita kwota ze sprzedaży Deseru z Sercem przekazana zostanie Fundacji Jurka Owsiaka.

Więcej informacji na: www.bonarkacitycenter.pl oraz www.facebook.com/BonarkaCityCenter

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu i inni.

WOŚP - przez 18 lat istnienia organizacji udało się zebrać ok. 350 000 000 zł. Corocznie, pieniądze przekazywane są na wyposażenie szpitali. Każda wpłata, przyczynia się do podnoszenia poziomu polskiej medycyny, a nowoczesny sprzęt nie tylko ratuje życie, ale także służy do diagnostyki i badania dzieci. W 2011 roku uzyskane środki z akcji pozwolą zakupić sprzęt dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bonarka City Center
http://www.bonarkacitycenter.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »