Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

W Bonarce rabaty, że poezja

W Bonarce rabaty, że poezja
Zobacz więcej zdjęć »
Literka po literce, rabacik po rabaciku, okazja za okazją, czyli wielki wyprzedażowy poemat w Bonarka City Center. Przeceny sięgają nawet 70% i są pisane każdemu Klientowi.

Podejmując temat sezonowych promocji krakowska Bonarka chwyciła za pióro, a właściwie zajrzała do szuflady nieodżałowanej noblistki - Wisławy Szymborskiej. Tak, tak. Głębokie szuflady wybitnej poetki skrywały niezliczoną ilość fantazyjnych wyklejanek. Kolaże to przecież krakowska specjalność. Stały się one niedościgłą inspiracją motywu aktualnego plakatu reklamowego Bonarki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Może to trochę dziwne, że Bonarka poetkę docenia również za plastykę obrazków, ale mówiąc dosłownie - wyprzedaż jest tu co do joty!

Artystyczny zachwyt niechaj też tłumaczy przepełniona sztuką tegoroczna kampania reklamowa Bonarki, której ideę streszcza hasło „Wehikuł kultury". Kryją się za tym liczne nawiązania do artystycznej tradycji Krakowa twórczo powiązane z komercyjnym przekazem. Z kolei seria wydarzeń „Kolekcja sztuk pięknych" kreuje Bonarkę na ambasadora i promotora przedsięwzięć kulturalnych.

A co w sklepach? Dla każdego coś tańszego. Ponad 230 salonów i punktów usługowych prześciga się w ofertach. Byle tylko przypodobać się nawet najbardziej kapryśnemu klientowi. Na półkach czekają przecenione nawet o 70% pełnowartościowe towary: modne ubrania, dodatki, sprzęt RTV-AGD i wyposażenia wnętrz. Nawet biżuteria i artykuły optyczne poddały się tej letniej modzie na obniżki. Bo też zadowolenie na twarzy Klienta maluje się, gdy w kasie nabijane są zniżki.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »