Motoryzacja » Samochody

W Bonarce wyścigi toczą się własnym torem

Oszałamiające prędkości, ostre wiraże, walka do ostatnich metrów i wywalczone zwycięstwo, nieraz ledwie o ułamki sekund… 30 listopada i 1 grudnia w Bonarce odbędą się treningi oraz eliminacje do Mistrzostw Polski Carrera Challenge.

I mimo że ścigać będą się miniatury samochodów, to emocje będą jak najbardziej realne. A to za sprawą stawki: uczestnicy wyścigów w Bonarce stają do rywalizacji o miejsce w Mistrzostwach Polski. Komu się powiedzie? Kogo będzie można oglądać w dalszej części zawodów? A może to uczestnik z Krakowa sięgnie po tytuł mistrzowski? Sprawa pozostaje otwarta i jej rozstrzygnięcia można spodziewać się w niedzielne popołudnie.
Oprócz sportowej rywalizacji warto też zwrócić uwagę na tory, po jakich ścigać będą się samochody. To słynne tory Carrera, produkowane już od 50 lat i niezmiennie zachwycające miłośników motoryzacji na całym świecie, bez względu na wiek.
Bonarka będzie jedynym miejscem w Krakowie, gdzie zorganizowane zostaną eliminacje do Mistrzostw Polski Carrera 2013. W sobotę 30 listopada od 12.00 do 17.00 odbędą się treningi i przygotowania, a w niedzielę 1 grudnia w tych samych godzinach rozegrane zostaną eliminacje Wszystkie te atrakcje odbędą się na Łuku Zachodnim, przy Sklepie Mango.
Miłośnicy motoryzacji i techniki będą podwójnie zadowoleni – w Bonarce trwa bowiem wielka wystawa lotnicza. Pośród 21 eksponatów przywiezionych z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie znajdują się takie unikaty jak piękny turkusowy Buick Riwiera model 1964, śmigłowiec Bell Kiowa 206, wyrzutnia pocisków rakietowych czy kabina myśliwca. Wystawa potrwa do 8 grudnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »