Dom » Budownictwo

W.G Partners ma kontrakt o wartości 6 mln zł. Wybuduje kompleks turystyczny na Mazurach

W.G Partners ma kontrakt o wartości 6 mln zł. Wybuduje kompleks turystyczny na Mazurach
Zobacz więcej zdjęć »
W.G Partners, notowany na NewConnect producent domów w technologii szkieletowej i modułowej, rozpoczyna budowę kompleksu domów o przeznaczeniu turystycznym w okolicach Ostródy. Inwestycja składać się będzie z 6 obiektów przeznaczonych na wynajem. Wartość kontraktu to ponad 6 mln zł.

Już niedługo malownicze okolice Ostródy wzbogacą się o nowy obiekt turystyczny. W.G. Partners wybuduje 6 domów przeznaczonych na wynajem o powierzchni użytkowej od 70 do 443 mkw. Budynki zostaną wybudowane w technologii modułowej i będą samowystarczalne energetycznie – do ich ogrzewania wykorzystane zostaną pompy ciepła zasilane systemem fotowoltaicznym. Zaplanowano też wiele przeszkleń, co pozwoli na maksymalne wykorzystanie światła dziennego i pozytywnie wpłynie na estetykę budynków.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Jesteśmy podekscytowani możliwością realizacji największej jak do tej pory inwestycji w naszym portfolio. Cieszymy się, że malownicze okolice Ostródy wzbogacą się o nowy obiekt turystyczny i odwiedzający ten region będą mieli możliwość wypoczynku w nowoczesnych i komfortowych warunkach. Kontrakt ten to kolejny dowód na skokowy wzrost skali naszego biznesu. Zainteresowanie domami w technologii modułowej i szkieletowej systematycznie rośnie – klienci cenią sobie szybki czas realizacji, energooszczędność oraz nowoczesny design – komentuje Maciej Gogolczyk, prezes W.G Partners i główny akcjonariusz spółki.

 

W.G Partners realizuje obecnie kilkadziesiąt kontraktów. Tylko w I kwartale spółka zawarła umowy na realizację 32 projektów. Dla porównania: w całym 2023 roku było to 18 kontraktów. Równolegle, spółka rozpoczyna ekspansję zagraniczną. Pierwszy kontrakt na projekt budowlany w Czechach został zawarty w marcu b.r. Jego wartość to blisko 0,6 mln zł. Firma prowadzi zaawansowane rozmowy w zakresie ekspansji na rynek niemiecki, litewski, a także do krajów francuskojęzycznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »