Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

W Galerii Malta już wiosna

Wiosenny styl rabatów, pod takim hasłem przez cały kwiecień Klienci poznańskiej Malty poszukują pierwszych modowych oznak nowego sezonu. Dla wszystkich, którzy planują wiosenne odświeżenie garderoby Malta przygotowała liczne rabaty, nawet do 50%.

Galeria Malta jest już gotowa na wiosnę! Jej pierwsze oznaki od 1 kwietnia widoczne są w blisko 60 sklepach Galerii, które dołączyły do wiosennej akcji rabatowej. Biżuteria, moda, dodatki są dostępne w specjalnych cenach jedynie po okazaniu specjalnej książeczki ze zniżkami, którą w dowolny kwietniowy dzień można odebrać w punkcie informacyjnym galerii lub pobrać w wersji elektronicznej ze strony www.

 Wiosna to z całą pewnością czas porządków, lecz nie tylko w garderobie - rewolucja na talerzu, więcej czasu dla rodziny, metamorfoza wyglądu, nowe spojrzenie na własne życie - w realizacji tych i innych wiosennych postanowień Klientom Malty pomogą specjalne weekendy tematyczne dedykowane różnym grupom Klientów.

 Weekend kulinarny dla pań, rodzinne majsterkowanie i szycie, męskie spotkania z barberem oraz weekend studencki - to atrakcje, które przygotowaliśmy dla Klientów naszej Galerii na kolejne kwietniowe soboty i niedziele. Są to propozycje dla tych, którzy wraz z nadejściem cieplejszego sezonu oczekują zmian i nowych wyzwań - mówi Natalia Nawrocka, Event & PR Executive, Galeria Malta, Neinver. Jak zwykle w naszych działaniach zachowujemy idealną proporcję - coś dla ciała i coś dla duszy, jest to z całą pewnością   dobry sposób na powitanie wiosny - dodaje Nawrocka.

Inauguracja kampanii odbyła się w weekend, 2-3 kwietnia, który upłynął pod znakiem kulinarnych doznań i psychologicznych przemyśleń. Wszystko za sprawą kolejnych warsztatów z cyklu Malta Kobiet poświęconych relacjom w związkach i pokazom gotowania w wykonaniu szefowej kuchni znanej z programu telewizyjnego oraz słynnej wegańskiej blogerki kulinarnej.

 

 Kampania jest wspierana reklamowo w prasie, radiu i Internecie. Ważnym źródłem informacji na temat wydarzeń w Galerii Malta pozostają także media własne oraz społecznościowe - Facebook, Pinterest, Instagram i Snapchat. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedLuck PR_

Komentarze (3)

 • avatar
  ~Waszka 2016-05-10 21:07:44

  Jesteście moją ulubioną galerią, spełniacie moje oczekiwania, a oferta sklepów przebija Was pod względem innych galerii. I dzięki za wypożyczalnię rowerów. Są przydatne w tym miejscu. 8

 • avatar
  ~Studentka 2016-04-07 19:16:11

  Chodzę do Malty, bo lubię zakupy, a tam mają dobre i sprawdzone marki. Zresztą galeria posiada także niezłą strefę gastronomiczną i dobrze wyposażoną siłkę.

 • avatar
  ~Katarzyna 2016-04-05 14:04:37

  Malta po raz kolejny udowadniania, że nie jest zwyczajnym Centrum Handlowym, do którego chodzi się tylko na zakupy. Galeria potrafi zorganizować rożnego rodzaju wydarzenia z wyjątkowymi gośćmi, a przede wszystkim kreatywnie wypełnić wolny weekend.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »