Kultura, sztuka » Kultura

W Gliwicach odnajdą Zaginioną

W Gliwicach odnajdą Zaginioną
Zobacz więcej zdjęć »
Już 30 lipca Europa Centralna zaprasza na kolejny seans w ramach letniego kina samochodowego. Tym razem czeka bezpłatny seans zekranizowanej powieści Gillian Flynn

„Zaginiona dziewczyna” to filmowa niezwykle intrygujący thriller wyreżyserowany przez Davida Finchera. To wciągająca opowieść o mężu poszukującym swojej partnerki, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko żeńskiej części publiczności. Ciekawe zwroty akcji i wyjątkowa obsada to tylko kilka z wyznaczników tej produkcji z 2014 roku. W rolach głównych zobaczymy m.in.: nagrodzonego Oscarem Bena Afflecka ("Armageddon"), Rosamund Pike ("Śmierć nadejdzie jutro"), Neila Patricka Harrisa ("Smerfy"), Missi Pyle ("Charlie i fabryka czekolady") i Kim Dickens ("Kod Merkury"). Początek spotkania w ramach letniego kina samochodowego już o godz. 21:00. Projekcja zostanie poprzedzona konkursami z ciekawymi nagrodami. W Europie Centralnej warto pojawić się nieco wcześniej, aby zarezerwować sobie najlepsze miejsca. Oprócz tych przewidzianych dla widzów w samochodach przygotowano także leżaki z myślą o niezmotoryzowanych widzach.

We wtorek i czwartek w Europie Centralnej w specjalnej strefie letnich aktywności odbywają się bezpłatne zajęcia sportowe dla najmłodszych. Na boiskach do piłki plażowej pod opieką doświadczonych trenerów będzie można aktywnie spędzić wakacyjne popołudnie. Start zajęć o godz. 16:30. – Bardzo nas cieszy zainteresowanie udziałem w naszych warsztatach – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor marketingu Europy Centralnej. – Ta propozycja, którą prowadzimy razem z klubem sportowym „Sikret”, to nasz wkład w propagowanie aktywnego stylu życia i pokazanie mieszkańcom Śląska, że w Europie Centralnej stawiamy na różnorodne formy spędzania wolnego czasu, którą chcieliśmy zagospodarować mieszkańcom Gliwic lipcowe popołudnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »