Dom » Wnętrza

W Homla #kochamyprezenty, czyli świąteczna kolekcja marki

Czas Świąt to okres w którym łapiemy oddech i rezygnujemy z codziennego pędu – zaczynamy bardziej niż zwykle myśleć o najbliższych (i nie tylko). Z takiego założenia wyszła marka Homla, tworząc tegoroczną kolekcję na Gwiazdkę.

#kochamyprezenty to hasło przewodnie, jakie towarzyszyło marce podczas przygotowywania propozycji do świątecznej kolekcji. Klienci marki będą mogli wybierać spośród czterech dedykowanych linii: Fluffy Pink, Sliver Glam, Vintage Green i Traditional Red.

Wprowadź świąteczną magię do swojego wnętrza

Świąteczne dekoracje nie są objęte żadnymi sztywnymi zasadami. Chodzi przede wszystkim oto, żeby stworzyć wyjątkowy nastrój i przenieść domowników w magiczny czas Bożego Narodzenia. Dlatego też wśród propozycji marki Homla, które w sprzedaży pojawią już w listopadzie, znalazły się dekoracje
i dodatki, ale także domowe tekstylia i nastrojowe oświetlenie. Najnowsza kolekcja odpowie na oczekiwania zarówno świątecznych tradycjonalistów, jak i miłośników gwiazdkowej nowoczesności. Świąteczne wnętrza w interpretacji HOMLA utrzymane są w kolorze czerwieni, która symbolizuje miłość i energię oraz zieleni - kolorze równowagi i harmonii. Obie linie przywołują na myśl ciepłą atmosferę rodzinnych świąt, wspólne rozpakowywanie prezentów czyli święta w starym stylu. Odpowiadając na potrzeby miłośników nowoczesnej elegancji marka proponuje kolekcje w kolorach różu oraz srebra, symbolizujących niewinność i nadzieję. Elegancka kolacja wigilijna przebiegająca w atmosferze szykownego przyjęcia - blask cyrkonii i szklanych ozdób oraz szykownie zastawiony stół - to wszystko będzie możliwe dzięki kolejnym liniom zaproponowanym przez markę Homla.

W Homla #kochamyprezenty

Wspólnym mianownikiem dla najnowszej świątecznej kolekcji, składającej się z czterech dedykowanych linii, jest hasło #kochamyprezenty. Wielość kolorów tworzących magiczną atmosferę, podkreślonych oświetleniem, które przybiera różnorakie kształty - począwszy od gwiazdek, po delikatnie mieniące się śnieżynki- z pewnością stworzy świąteczny nastrój i pozwoli cieszyć się podarunkami od najbliższych.  Święta to przede wszystkim czas radości, którą potrafimy się dzielić. Dlatego marka Homla równie dużo miejsca, co dekoracjom, poświęciła dodatkom, akcesoriom oraz tekstyliom, które staną się doskonałym prezentem nawet dla najbardziej wymagających. Jednak oprócz kompletowania prezentów dla przyjaciół, Klienci Homla, będą mogli wziąć udział w akcji lojalnościowej, a tym samym zyskają możliwość przekazania prezentów na cel charytatywny. W zależności od osiągniętego progu (silver, gold, diament) będą mogli przekazać odpowiednie nagrody na rzecz Fundacji Fabryki Marzeń, której głównym celem jest aspekt edukacyjno – oświatowy. Akcja #kochamyprezenty ruszy 26 listopada,  a my wszyscy możemy przyczynić się do stworzenia wyjątkowych świąt nie tylko dla naszej rodziny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.kalinska@homla.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »