Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

W kobiecym niezbędniku

W kobiecym niezbędniku
Zobacz więcej zdjęć »
Niezależnie czy duża, czy mała, torebka jest nieodłącznym atrybutem kobiety. Każda kobieta lubi mieć przy sobie rzeczy, które pomogą jej odnaleźć się w różnych sytuacjach.

Każda kobieta lubi mieć przy sobie rzeczy, które pomogą jej odnaleźć się w różnych sytuacjach. Stąd w kobiecych torbach znajdujemy akcesoria kosmetyczne zapewniające dobry wygląd nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Jednak dużą popularnością  cieszą się również  produkty mini. Doskonale sprawdzają się w podróży, ale również idealnie nadają się dla kobiet, które chciałyby mieć pod ręką praktycznie wszystko.

            Marka Efiseptyl wyszła naprzeciw potrzebom klientów i stworzyła Mini nić dentystyczną Efiseptyl, która dzięki swoim rozmiarom, zmieści się w każdej torebce, pozwalając na korzystanie z niej w ciągu całego dnia – w pracy, w restauracji czy przed ważnym spotkaniem.  

 

Cena:

Mini nić Efiseptyl – ok. 6 zł.

 

 

 

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »