Rozrywka i wypoczynek » Święta

W Krakowie jeździ się na Wavelo i chodzi się na frytki

W Krakowie jeździ się na Wavelo i chodzi się na frytki
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę, 13 lipca na wszystkich Wavelowiczów zakochanych w frytkach czeka nie lada niespodzianka – 50% zniżki na dowolną porcję frytek w popularnym street foodzie Frytki Belgijskie. Akcja organizowana jest z okazji przypadającego na ten dzień Dnia Frytek.

Z okazji Dnia Frytek, Wavelo wraz z Frytkami Belgijskimi przygotowało wspólną akcję. Każdy, kto w tym dniu, tj. w sobotę 13 lipca, podjedzie na rowerze miejskim pod dowolny punkt Frytek Belgijskich w Krakowie, będzie mógł kupić frytki za pół ceny.

 

Sobotnia promocja to jednak nie wszystko. Dodatkowo, każdy kto w ten dzień zrobi sobie zdjęcie z zakupionymi frytkami i z Wavelo oraz opublikuje je na Instagramie wraz z oznaczeniem profilu rowerów miejskich i hasztagiem #PoBelgijskieNaWavelo, weźmie udział w konkursie specjalnym. Autor najciekawszego zdjęcia zostanie nagrodzony miesięcznym abonamentem 90- minutowym na rowery Wavelo. Szczegóły konkursu dostępne są na profilu wypożyczalni jednośladów na Facebooku.

 

W trakcie zeszłorocznej promocji ze zniżki skorzystało aż 104 Wavelowiczów. Czy w tym roku ta liczba zostanie przekroczona? Okaże się już niebawem. Lokalizacje punktów Frytek Belgijskich i najbliższych punktów rowerów miejskich znajdują się na dołączonej grafice. Wavelo życzy smacznego!

 

Wavelo to najnowocześniejszy system rowerów miejskich w Europie. Jednoślady posiadają innowacyjne rozwiązania, takie jak wał Kardana, lokalizowanie GPS, panel solarny i dynamo zasilające komputer umieszczony na bagażniku. Krakowskie rowery miejskie utrzymywane są w ruchu przez BikeU, operatora innych innowacyjnych bezobsługowych wypożyczalni miejskich w Polsce. BikeU to druga co do wielkości prowadzonych projektów spółka na polskim rynku, będąca dostawcą i operatorem rowerów publicznych. Jej dorobek to duże projekty w pięciu polskich miastach (Szczecin, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, a teraz Kraków i Jastrzębie-Zdrój).

Od dwóch lat polski operator jest częścią francuskiej Grupy Egis, która jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie.

Dodatkowych informacji udziela:

Diana Borowiecka

tel. 509 850 677
e-mail:
diana.borowiecka@bikeu.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »