Dom » Nieruchomość

W których, ukończonych osiedlach są jeszcze w sprzedaży mieszkania

W których, ukończonych osiedlach są jeszcze w sprzedaży mieszkania
Zobacz więcej zdjęć »
Jakie mieszkania kupimy w projektach, których budowa już się zakończyła? Jaki mają metraż? W jakich są cenach? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl

Angelika Kliś, członkini zarządu Atal

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Większość z naszych inwestycji sprzedaje się na bieżąco. Tylko w nielicznych z ukończonych projektów dostępne są wolne lokale. Wymienić warto te inwestycje, w których oferta jest jeszcze dość zróżnicowana i obejmuje więcej niż kilka ostatnich mieszkań.

W Chorzowie w projekcie Panorama Reden mamy około 45 wolnych mieszkań o powierzchni od 42 mkw. do 68 mkw., cenie od 350 864 zł do 573 051 zł.

W inwestycji Źródlana 31 Residence w Piotrkowie Trybunalskim w sprzedaży jest 60 mieszkań o metrażu od 34 mkw. do 90 mkw.;, w kwocie od 364 396 zł do 648 980 zł.

We Wrocławiu w trzecim etapie osiedla Atal City Square jest 12 dostępnych mieszkań o powierzchni od 59 mkw. do 125 mkw., które oferujemy w cenie od 725 535 zł do 1 287 414 zł.

Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży, Develia S.A.

Z uwagi na utrzymującą się na rynku dużą przewagę popytu nad podażą trudno jest znaleźć gotowe mieszkania, szczególnie w Krakowie, Warszawie czy we Wrocławiu, gdzie oferta deweloperska jest najniższa od lat.

Pojedyncze gotowe lokale w naszych inwestycjach można znaleźć jeszcze w takich projektach, jak Osiedle Latarników i Ujeścisko Vita w Gdańsku czy Ceglana Park w Katowicach.

Zuzanna Należyta, dyrektor ds. handlowych w Eco Classic 

W tej chwili w ofercie nie mamy gotowych mieszkań.

Małgorzata Ostrowska, dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction

Gotowe mieszkania można kupić w inwestycji Apartamenty na Wzgórzach w podkrakowskiej Zawadzie. To przepiękne, malowniczo położone osiedle na pagórkowatym terenie z prywatnym parkiem leśnym. Mieszkania są w nim dostępne począwszy od 25 mkw. W tej inwestycji możemy zaproponować także mieszkania wykończone pod klucz.

W Osiedlu Kościuszki w Chorzowie, położonym w sąsiedztwie Parku Śląskiego mamy w sprzedaży gotowe mieszkania o powierzchni od 30 mkw.

W projekcie Naturalnie Aluzyjna, kameralnym, “zielonym” osiedlu, budowanym z prefabrykatów dostępne są gotowe mieszkania w metrażu od 54 mkw. 

Mamy też w ofercie domy z najnowszego etapu osiedla Villa Campina pod Ożarowem Mazowieckim. Tu również zastosowaliśmy przyjazne środowisku rozwiązania i technologię szkieletową oraz drewniane prefabrykaty.

Karolina Bronszewska, dyrektor Marketingu i Innowacji Ronson Development

Gotowe mieszkania nasi klienci znajdą między innymi w podwarszawskiej miejscowości Falenty. Zlokalizowany tam projekt Eko Falenty to nowoczesne osiedle 266 energooszczędnych mini domów. Jest to propozycja dla osób, szukających przestrzeni do życia poza miastem, w otoczeniu przyrody. Osiedle wyróżniają liczne nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, takie jak rekuperacja, zbiornik retencyjny, kotły kondensacyjne czy oświetlenie LED. W projekcie uwzględniono także ekologiczne materiały budowlane, które sprawią, że budynki będą odpowiednio docieplone, a dzięki temu energooszczędne. Gotowe domy w metrażach od 107 mkw. można nabyć w cenie od 902 tys. zł.

Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper

Zależy nam na rozsądnym gospodarowaniu ofertą, żeby klienci mieli możliwość zakupu gotowych mieszkań. Dzięki temu dysponujemy atrakcyjnymi gotowymi lokalami w naszych inwestycjach. Ukończone lokale o metrażach 30-150 mkw. na terenie osiedla Lokum Porto położonego na Starym Mieście są dostępne w cenie od 12 682 zł/mkw. Inwestycję wyróżniają ponadczasowa architektura, alejki spacerowe z oczkami wodnymi, siłownia terenowa oraz strefy zieleni.

W ramach oferty Lokum Verde, osiedla zlokalizowanego w zacisznej części Wrocławia przy ul. Z. Gumińskiej/Odolanowskiej oferujemy mieszkania 46-88 mkw., których ceny zaczynają się od 11 169 zl/mkw. To doskonały wybór dla poszukujących lokum w spokojnym otoczeniu.

Oferta inwestycji Lokum Monte obecnie skierowana jest głównie do rodzin i osób preferujących większe metraże, ponieważ na terenie osiedla pozostały lokale 71-100 mkw., które można kupić w cenie od 7969 zł/mkw. Cześć posiada antresolę, dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać jako domowe biuro, biblioteczkę czy kącik zabaw dla dziecka.

W Krakowie, na terenie osiedla Lokum Vista zlokalizowanego przy ul. W. Sławka dostępne są ostatnie wolne mieszkania o powierzchniach 57-84 mkw., w cenie od 13 491 zł/mkw.  Inwestycja cieszy się popularnością wśród osób, którym zależy na życiu blisko centrum miasta z dogodnym dostępem do pełnej infrastruktury.

Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home  

Gotowe, komfortowe lokale czekają w naszej ekologicznej inwestycji Miasteczko Jutrzenki – Dzielnicy Lawendy zlokalizowanej w warszawskich Włochach. Osiedle składa się z pięciu dzielnic, w których znajduje się przestrzeń mieszkalna, handlowa oraz strefa wypoczynku i rekreacji Aurec Active. Nabywcy mają do wyboru kawalerki od 27 mkw., kompaktowe lokale dwu i trzy pokojowe oraz duże, przestronne apartamenty o metrażu 80 mkw. W ofercie mamy także mieszkania w standardzie pod klucz, czyli takie, do których można się od razu wprowadzić. Klienci mogą także skorzystać ze specjalnej oferty i kompleksowo wykończyć wnętrza mieszkań. 

Marek Starzyński, dyrektor ds. Sprzedaży w Okam

Obecnie wszystkie, nasze projekty mieszkaniowe są w trakcie realizacji, ale już w wakacje oddamy pierwszy etap łódzkiej inwestycji Strefa Progress oraz trzeci etap katowickiej inwestycji INSPIRE. W tych projektach jest szansa, że na dzień oddania budynków będziemy jeszcze mieli w sprzedaży ostatnie lokale.

Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg

Mieszkań gotowych do zakupu w naszych inwestycjach jest bardzo niewiele, dosłownie kilka w każdej z lokalizacji. Większość lokali sprzedajemy na etapie budowy, co potwierdza zaufanie naszych klientów do oferowanej przez nas jakości.

Dawid Wrona, Chief Operating Officer w Archicom

Nasza strategia zakłada sprzedaż 80 proc. mieszkań jeszcze przed oddaniem danej inwestycji, a pozostałe 20 proc. lokali maksymalnie 6 miesięcy później, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć optymalną cenę nieruchomości. W związku z tym, że prowadzimy sprzedaż w taki sposób, aby mieszkania znalazły nabywców możliwie jak najszybciej, bieżąca oferta gotowych lokali jest stosunkowo niska i kształtuje się na poziomie 1-2 proc. całego portfolio firmy. Niezmiennie nadajemy priorytet dywersyfikacji naszych inwestycji, prowadząc projekty o różnym etapie zaawansowania. W związku z tym oferujemy, zarówno mieszkania, których budowa dopiero się rozpoczęła, jak i lokale oddawane do użytku w ciągu najbliższych miesięcy.

Damian Tomasik, prezes zarządu Alter Investment

Jako deweloper gruntowy oferujemy grunty i końcowym produktem jest u nas grunt z pozwoleniem na budowę. W ofercie posiadamy obecnie tylko jedną taką nieruchomość, która zlokalizowana jest w miejscowości Pomlewo pod Gdańskiem. Jest to projekt zabudowy jednorodzinnej z 8 przestronnymi domami w podwyższonym standardzie, odpowiadający na potrzeby rynku w tym segmencie budownictwa mieszkaniowego.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prestige

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »