Rozrywka i wypoczynek » Hobby

W najbliższą sobotę 28 października w Warszawie - dzień kreatywnego szycia Make it Yours

W najbliższą sobotę 28 października w Warszawie - dzień kreatywnego szycia Make it Yours
Zobacz więcej zdjęć »
Spotkania z projektantkami, blogerkami, kursy szycia i patchworku, konkurs krawiecki i mnóstwo kreatywnej zabawy czeka na uczestników otwartych warsztatów szycia Make it Yours, organizowanych przez markę JUKI. Chętnych do zmierzenia się z igłą i wyobraźnią zapraszamy 28.10.17 na ul. Mysią 3.

Marzy Ci się sukienka własnego projektu wykonana samodzielnie w domu? Chcesz spróbować swoich sił przy maszynie do szycia, ale nie wiesz od czego zacząć? A może umiesz już szyć i chcesz poznać nowe techniki lub podzielić się swoją pasją? W takim razie II edycja spotkań Make it Yours jest właśnie dla Ciebie. Program wydarzenia obejmuje spotkania z ekspertami i projektantkami, prezentacje maszyn, warsztaty szycia kolorowych spódniczek i spodenek dla dzieci czy wspólne szycie ekologicznych worko-plecaków z innowacyjnego materiału Washpappa. Warsztaty odbywać się będą równolegle przez cały dzień, a poprowadzą szyjące blogerki Joanka-z oraz Oulala. Miłośnicy pikowanych patchworkowych dekoracji, będą mogli wziąć samodzielnie uszyć mini quilt pod okiem instruktorów ze Stowarzyszenia Polskiego Patchworku.

Specjalną atrakcją wydarzenia będą warsztaty prowadzone przez projektantki niezależnej marki odzieżowej – RISK made in warsaw. Odwiedzający Make it Yours będą mogli zobaczyć to, co normalnie jest strzeżone tajemnicą patentową. Ze szwalniczych form będzie można wykroić, a następnie samodzielnie uszyć sobie jeden z największych klasyków marki - elegancką i kobiecą bluzę z kapturem lub marynarkę ze sportowego dresu. Radą i nożycami służyć będzie ekipa studia projektowego RISK, która nie tylko pomoże skroić i złożyć w całość ubrania, ale też przy maszynie opowie o tym, jak powstają najmodniejsze kolekcje. Udział w wydarzeniu i warsztatach jest bezpłatny.

W Polsce coraz więcej młodych kobiet rozpoczyna przygodę z szyciem, w Internecie szukają inspiracji i informacji, by samodzielnie tworzyć niepowtarzalne kreacje, pozwalające wyróżnić się z tłumu – mówi Ikuko Hawieńczyk z firmy JUKI Central Europe, organizator spotkania. – Organizowane przez nas otwarte warsztaty to możliwość osobistego spotkania i rozmowy z projektantkami i blogerkami, które pokazują, że szycie może stać się wielką pasją i sposobem na życie.

Oprócz praktycznej wiedzy i dużej dawki szyciowej energii na uczestników czekają eksperci, i producenci sprzętu i akcesoriów krawieckich. Na miejscu będzie można poznać możliwości i technologie japońskiej marki JUKI, osobiście wypróbować praktyczne funkcje maszyn i sposób obsługi urządzenia, a także wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z trzech domowych maszyn do szycia JUKI HZL HD-40.

Wydarzenie organizowane jest wspólnie z markami: Impall, RISK made in Warsaw Stowarzyszenie Polskiego Patchworku, Washpappa, Oulala, Joanka-Z, Gütermann.

 

JUKI Make it Yours

Sobota 28 października 2017, w godzinach 11.00 - 18.00.

Warszawa, ul. Mysia 3, piętro 3.

Wstęp wolny

Więcej informacji: http://bit.ly/2yf5VtQRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »