Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

W Nowym Rynku rusza Centrum Twórczości Dziecka

Nowy Rynek w Jeleniej Górze zaprasza na nowy cykl warsztatów dla dzieci. Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, w godzinach od 12.00 do 14.00, odbędzie się pierwsze spotkanie organizowane w ramach projektu Centrum Twórczości Dziecka. W planach gry, tańce i edukacja.

Rynuś – dobrze znana dzieciom maskotka Nowego Rynku tym razem zaprosi do pomocy swoich najbliższych znajomych – żyrafę, krokodyla i zająca. To właśnie oni, a raczej przebrani za nich wykwalifikowani animatorzy, poprowadzą najbliższe, sobotnie spotkanie organizowane w ramach nowego cyklu pt. Centrum Twórczości Dziecka. W godzinach od 12.00 do 14.00, na 1. piętrze galerii Nowy Rynek, wszystkie zainteresowane dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych zabawach i konkursach. Tematem przewodnim pierwszych warsztatów będzie ekologia i świat zwierząt.

Wszystkie dzieci są twórcze, wystarczy tylko stworzyć im do tego odpowiednie warunki. Myślę, że tak w jednym zdaniu można by podsumować myśl przewodnią organizowanych przez nas tegorocznych warsztatów dla dzieci – mówi Jarosław Kołodziejczak, marketing manager galerii Nowy Rynek. Zapraszamy najmłodszych na kreatywne spotkania tematyczne, w trakcie których będą się bawić, tworzyć i uczyć ważnych rzeczy na temat otaczającego nas świata, no i dodatkowo za swoją pracę i zaangażowanie, zdobywać nagrody pasujące do tematu spotkań – dodaje dyrektor.  

W trakcie pierwszych warsztatów, maluchy będą miały okazję wziąć udział m.in. w quizach na rozpoznawanie odgłosów i tropów zwierząt, dowiedzieć się czym jest recycling i skąd bierze się tektura oraz udekorować szablony papierowego zoo. Nie zabraknie także mini dyskoteki i kultowego malowania buziek. Ze wszystkich atrakcji będzie można skorzystać całkowicie za darmo. Dodatkowo na uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody w postaci materiałów plastycznych i słodyczy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedLuck

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »