Moda » Odzież

W Porcie Łódź otworzył się KappAhl

W Porcie Łódź otworzył się KappAhl
Zobacz więcej zdjęć »
Łódzkie centrum handlowe wzbogaciło swoje portfolio sektora fashion o markę KappAhl. Jest to jedyny salon tej sieci w Łodzi. Nowy najemca zajął powierzchnię ponad 900 mkw.

KappAhl w Porcie Łódź zlokalizowany jest obok sklepu Media Markt. Marka oferuje szeroki asortyment mody damskiej, męskiej, a także dziecięcej, jednak jej główną grupą docelową są świadome swojego stylu kobiety. Panie stanowią także ponad 90% wszystkich pracowników KappAhl zatrudnionych na każdym szczeblu firmy. Asortyment KappAhl dostępny jest w różnych rozmiarach i na każdą figurę, co jest odzwierciedleniem filozofii firmy: „To nie Ty masz pasować do naszych ubrań. To one powinny pasować do Ciebie".

Sieć posiada obecnie blisko 400 sklepów zlokalizowanych w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Polsce. KappAhl prowadzi swoją działalność z poszanowaniem i troską o ludzi i środowisko, obecnie już ponad połowa sprzedawanej przez markę odzieży posiada certyfikat zrównoważonego rozwoju. W Porcie Łódź poza jedynym sklepem KappAhl w Łodzi, znajdują się także m. in. takie marki, jak należące do Inditexu Zara, Bershka, Stadivarius, Pull&Bear oraz należące do sieci LPP Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay.    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »