Dom » Wnętrza

W poszukiwaniu ideału… – DirectFlush od Villeroy & Boch

W poszukiwaniu ideału… – DirectFlush od Villeroy & Boch
Zobacz więcej zdjęć »
Elegancki, stylowy i inteligentny. A w dodatku niczym nieograniczony. I choć najczęściej można go spotkać w nowoczesnym biurze, to w domu także jest niezastąpiony. To ideał, który zdaje wszystkie testy. Poznaj innowacyjny system DirectFlush od Villeroy & Boch.

Porzućmy kołnierze

Twoja łazienka może lśnić czystością. Wystarczy pozbyć się kołnierzy! Umożliwia to Villeroy & Boch, który podnosi standardy higieny. A to za sprawą innowacyjnego rozwiązania DirectFlush, które utrzymuje perfekcyjny porządek w łazience. Tradycyjne misy ustępowe mają wewnętrzne ranty, do których trudno dotrzeć. Zamiast tego Villeroy & Boch wprowadził bezrantowe WC nowej generacji. Brak kołnierza wewnętrznego powoduje, że woda sięga aż do samej górnej krawędzi i obmywa całe wnętrze misy. Nowoczesna konstrukcja miski uniemożliwia osadzanie się brudu i bakterii. Teraz czas poświęcony na sprzątanie łazienki ograniczymy do minimum!

Ekologiczny innowator

W misach ustępowych DirectFlush zastosowano system Aquareduct®. Rozwiązanie to jest bardzo ekologiczne – pojedyncze spłukanie wymaga zużycia tylko 4,5/3 l wody. A to prawie o połowę mniej niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Bezrantowe misy ustępowe, które pomyślnie zdają testy higieny o zaostrzonym rygorze, są dziś standardem nie tylko w szpitalach czy budynkach użyteczności publicznej, lecz także w prywatnych domach.

Gwardia strażników higieny

Innowacyjną technologię DirectFlush projektanci Villeroy & Boch wprowadzili już do kolekcji Subway 2.0, Joyce, Omnia Architectura, O.novo oraz Venticello. Bezrantowe misy ustępowe to wygoda, estetyka i innowacyjność. Na zewnątrz – doskonały design, a wewnątrz – inteligentne rozwiązanie, które zapewnia najwyższe standardy higieny. DirectFlush to najlepszy sprzymierzeniec w walce o czystość!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »