Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

W Poznaniu, Opolu i Wrocławiu pedałują dla WOŚP!

Łącznie 15 specjalnych rowerów miejskich od marca będzie wyjeżdżać złotówki dla WOŚP. Operator systemów wypożyczalni rowerowych – Nextbike Polska – całkowity dochód z wynajmu „Orkiestrowych” rowerów w Poznaniu, Opolu i Wrocławiu, po zakończeniu sezonu 2013 przekaże na konto Fundacji.

W oczekiwaniu na start nowego sezonu systemów rowerów miejskich (WRM, PRM i Opole Bike), ich operator, firma Nextbike Polska, postanowił dołączyć do grona firm wspierających Wielką Orkiestrę Świąteczną Pomocy. Już na początku marca na ulice Poznania, Wrocławia i Opola wyjedzie po pięć rowerów, oznaczonych barwami WOŚP. Dochód z ich wynajmu po zakończeniu sezonu zostanie przekazany na konto Fundacji Jurka Owsiaka. Tylko od miejskich rowerzystów zależy więc, jak duża będzie to kwota - żeby wspomóc szczytny cel, wystarczy wypożyczać właśnie te, charakterystyczne rowery.

Nextbike Polska przekazał również jedną ze swoich najpopularniejszych wrocławskich stacji na specjalną licytację fundacji WOŚP. Na aukcję „Twoja stacja rowerowa w centrum Wrocławia od Nextbike Polska" trafiła możliwość obrandowania (grafiką i tekstem) i nazwania jednej z 5 stacji Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Ta oferta może zainteresować firmy, przedsiębiorstwa i organizacje, które chciałyby się zareklamować w atrakcyjny sposób, w prestiżowej lokalizacji, a równocześnie pomóc Orkiestrze, na której konto trafi wylicytowana kwota. Do wyboru zwycięzcy aukcji są następujące stacje:

§  Grodzka/ Most Uniwersytecki

§  Plac Grunwaldzki/DS „Kredka" i „Ołówek"

§  Hala Targowa

§  Plac Orląt Lwowskich

§  Plac Jana Pawła II

Licytacja prowadzona jest w popularnym serwisie Allegro, pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/twoja-stacja-rowerowa-we-wroclawiu-od-nextbike-i731979Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nextbike

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »