Gospodarka » Opakowania

W Print Cycero już drukują w najnowszej technologii – LED UV!

W Print Cycero już drukują w najnowszej technologii – LED UV!
Zobacz więcej zdjęć »
Częstochowska drukarnia Print Cycero specjalizuje się w drukowaniu nowoczesnych wysokoprzetworzonych opakowań. Może poszczycić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, tysiącami zrealizowanych i bogatym parkiem maszynowym, uruchomiła produkcję w najnowszej technologii druku – LED UV.

Zawsze najwyższa jakość

Drukarnia, działa z licznymi sukcesami na bardzo konkurencyjnym rynku, jakim jest rynek opakowań, już od ponad trzydziestu lat. W tym czasie zrealizowała tysiące zleceń w ogromnych ilościach, a jej bogaty park maszynowy jest stale rozbudowywany i wyposażany w najnowsze i najbardziej innowacyjne technologie branżowe. Dlatego też, kontynuując swoją linię rozwoju, dokłada do tego nową, rewolucyjną metodę druku prowadzącą do uzyskania przewagi konkurencyjnej dla Klienta w postaci produktu najwyżej jakości. W oparciu o technologię, która na rynku krajowym dostępna jest na dziś dzień tylko w kilkunastu drukarniach, z których tylko mały procent specjalizuje się  w produkcji nowoczesnych wysokoprzetworzonych opakowań.

Print Cycero wyróżnia się także tym, że na maszynie przeznaczonej do wydruków LED UV, można drukować również przy pomocy metod konwencjonalnych, co charakteryzuje podejście kadry zarządzającej do stosowania innowacji i łączenia dotychczasowych technologii produkcji. Nastawienie na najnowsze osiągnięcia w dziedzinie druku to priorytet w zarządzaniu produkcją częstochowskiej drukarni. Dzięki takiemu podejściu z sukcesem obsługuje m.in. takie marki jak: Herbapol, Malwa, Bros, Baldowski, Jutrzenka Dobre Miasto czy Helios.

Misją firmy jest stałe podnoszenie poziomu obsługi klienta i dostarczanie najlepszej jakości produktu, bowiem w centrum strategii zarządzania marką zawsze na pierwszym miejscu stawiane jest zadowolenie klienta z produktu oraz obsługi - także posprzedażowej.

Czym charakteryzuje się technologia LED - UV?

 • drukowanie z największą prędkością - „na gotowo" - suchych prac

 • prędkość druku do 20 tysięcy arkuszy na godzinę

 • unikalna technologia suszenia 10 razy mocniejsza niż UV, przy 50% mniejszym zużyciu energii nawet na podłożach metalizowanych

 • stosowanie kombinacji lakierów hybrydowych

 • pokrycie farby - 355% według ISO

 • drukowanie na materiałach wrażliwych na ciepło

 • poszerzenie oferty produkcji dzięki możliwości drukowania na podłożach syntetycznych, papierach powlekanych i niepowlekanych oraz wielu innych

 • drukowanie z pokryciem farby większym niż standardowe oraz uzyskiwanie nasyconych barw na różnych podłożach; także tych, które dotychczas były ciężkim do obróbki materiałem drukarskim

 • dzięki stosowaniu wieży lakierującej oraz technologii LED UV, uzyskuje się najwyższej jakości lakierowanie drip off oraz inne różne efekty

 • brak emisji ozonu do atmosfery w odróżnieniu od tradycyjnego UV

 • redukcja zużycia energii o 80% w porównaniu z tradycyjnym suszeniem


Aby konkurować na dzisiejszym rynku nowoczesnych wysokoprzetworzonych opakowań należy stosować najnowsze rozwiązania technologiczne obsługiwane przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę oraz zarządzających, którzy zdają sobie sprawę, że istnieć dziś, nie jest równoznaczne z istnieniem biznesu w przyszłości. Taką filozofię stosuje od lat Print Cycero, czego dowodem jest wdrożenie do produkcji technologii LED UV.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Print Cycero

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116132 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )