Firma » Finanse

W promocji kredytu gotówkowego karta prezentowa o wartości 80 zł dla klientów Getin Banku

Dla osób, które w najbliższym czasie zdecydują się na ofertę kredytu gotówkowego w Getin Banku i sfinalizują ją w bankowości elektronicznej, czekają karty prezentowe do sklepu internetowego Empik.com o wartości 80 zł.

Dla osób, które w najbliższym czasie zdecydują się na ofertę kredytu gotówkowego w Getin Banku i sfinalizują ją w bankowości elektronicznej, czekają karty prezentowe do sklepu internetowego Empik.com o wartości 80 zł. Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów z aktywnym dostępem do bankowości elektronicznej i obejmuje wszystkie kredyty gotówkowe (w tym konsolidacyjne i ratalne) o wartości minimum 10 000 zł. Akcja potrwa do końca lipca bieżącego roku.

 

Aby skorzystać z oferty promocyjnej należy sfinalizować umowę kredytu gotówkowego za pośrednictwem bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej) i spełnić kilka dodatkowych warunków:

 

·      zawrzeć w okresie trwania promocji umowę kredytu w bankowości elektronicznej na kwotę netto nie niższą niż 10 tys. zł.;

·      udzielić lub posiadać wyrażone w dniu zawarcia umowy kredytowej zgody marketingowe, czyli zgodę na marketing tradycyjny banku, zgodę na marketing telefoniczny i SMS, zgodę na marketing elektroniczny oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych;

·      zgody muszą być utrzymane do dnia przekazania nagrody przez bank;

·      klient nie może odstąpić od umowy kredytu;

·      w dniu przyznania nagrody klient musi posiadać aktywny dostęp do bankowości elektronicznej.

 

Nagrodą w promocji jest e-karta prezentowa do sklepu internetowego Empik.com o wartości 80 zł.  E-karta będzie ważna do  31 października 2021 r. Warto pamiętać, że nie ma znaczenia, w którym z kanałów sprzedaży wniosek kredytowy został rozpoczęty. 

 

Klient może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę, niezależnie od tego, ile umów kredytu w bankowości elektronicznej zawrze z Bankiem oraz ile razy spełni pozostałe warunki promocji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »