Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„W sieci” egzotycznych zwierząt, czyli płazy, gady, pajęczaki i ssaki w Porcie Łódź

„W sieci” egzotycznych zwierząt, czyli płazy, gady, pajęczaki i ssaki w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Do 25 maja w Porcie Łódź będzie gościć wystawa żywych zwierząt egzotycznych „W sieci”. To okazja, by bliżej poznać tych niezwykłych przedstawicieli świata przyrody. Coś dla siebie znajdą również wielbiciele filmu „Madagaskar”.

W poniedziałek Port Łódź opanowały nietypowe zwierzęta terraryjne. Wielbiciele egzotycznych przedstawicieli królestwa zwierząt, a także osoby które tym ciekawym okazom wolą przyglądać się z dystansu, mogą podziwiać ekspozycję do niedzieli włącznie. Goście wystawy „W sieci" zapoznają się z gekonami lamparcimi, kameleonami, wężami, żabami rogatymi, drzewołazami, skorpionami i wieloma innymi zwierzętami, które, jak zapewniają opiekunowie, w rzeczywistości są o wiele bardziej przyjazne, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Otoczone troskliwą opieką swoich właścicieli nie stanowią dla odwiedzających żadnego zagrożenia.

Dodatkowo, wizytę w Porcie Łódź zapowiedzieli też bohaterowie filmu „Madagaskar". 24 i 25 maja (sobota i niedziela) w centrum handlowym będzie można spotkać uwielbianego Króla Juliana, lwa Alexa i zebrę Marty. Filmowe postacie zawitają tu w godzinach 11.00-18.00. Dla zwiedzających przygotowano szereg konkursów z nagrodami.

Wstęp na wystawę, zlokalizowaną obok sklepu IKEA, jest bezpłatny. Wystawę można odwiedzać codziennie w godzinach otwarcia centrum.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »