Technologie » AGD - RTV

W sklepach Media Markt i Saturn można zarezerwować laptopa z Windows 8

W sklepach Media Markt i Saturn można zarezerwować laptopa z Windows 8
Zobacz więcej zdjęć »
Wyczekiwana premiera Windows 8 odbędzie się 26 października, jednak już dziś w sklepach Media Markt i Saturn można rezerwować laptopy z nowym systemem.


Fani nowych technologii z niecierpliwością oczekują na nowy system operacyjny. Premiera Windows 8 jest postrzegana jako początek zmian na rynku komputerów i tabletów. Czołowi producenci sprzętu tego typu zaprezentowali już podczas targów branżowych swoje urządzenia, wykorzystujące nowe oprogramowanie.

Tymczasem już teraz klienci sklepów Media Markt i Saturn mogą zapoznać się z funkcjonalnością systemu odwiedzając sklepy sieci na terenie całego kraju lub przeglądając bogatą ofertę laptopów i notebooków z Windows 8 na stronach www.mediamarkt.plwww.saturn.pl .

Sklepy Media Markt i Saturn oferują także możliwość zarezerwowania laptopa z najnowszym systemem Windows 8 jeszcze przed premierą systemu.
SATURN / Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »