Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

W sobotę w CH Janki druga edycja „Warsztatów twórczego rozwoju”!

W sobotę w CH Janki druga edycja „Warsztatów twórczego rozwoju”!
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę, 18 czerwca 2011 w CH Janki od g. 10.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu bezpłatnych edukacyjnych zajęć plastycznych dla dzieci – „Warsztaty twórczego rozwoju”.

Wątkiem przewodnim spotkania będą „Rajskie ptaki". Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej. Poprowadzą je artyści z Fundacji Atelier.

Ideą projektu „Warsztaty twórczego rozwoju" jest nauka poprzez zabawę i kształtowanie rozwoju artystycznego dzieci i ich wrażliwości plastycznej na kształt, kolor i formę. W czasie zajęć, dzieci poznają i wypróbowują różne środki plastycznego wyrazu pod okiem artystów oraz wykwalifikowanych asystentów pedagogicznych z Fundacji Atelier.

Sobotnie spotkanie, podczas którego uczestnicy przygotują prace - „Rajskie ptaki", obejmuje praktyczne zajęcia z podstaw kompozycji przestrzennej. Prowadzący zaznajomią dzieci z wykorzystaniem suchych i tłustych pasteli oraz węgla i tuszu. Mali Artyści posłużą się także kolorowymi papierami i plastelinami, dekoracyjnymi drucikami i piórkami oraz papierowymi taśmami.

Zajęcia odbędą się w 3 turach, w g.: 10.00 - 11.30, 11.45 - 13.15, 13.30 - 15.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez email: kontakt@effectivepr.pl. Organizatorzy przewidują możliwość pozostawienia dzieci pod opieką prowadzących na czas zajęć, po wypełnieniu kart uczestnictwa. Każde dziecko otrzyma imienny dyplom potwierdzający udział w warsztatach

„Pierwsza tura warsztatów spotkała się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem ze strony uczestników," - mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Handlowego Janki. „Szacujemy, że 2 tygodnie temu, malowało i bawiło się z nami około 70 dzieci wraz z rodzicami." - dodaje Anna Walerych.

W pierwszej części zajęć, prowadzący omówią z dziećmi przygotowane przez nie projekty i koncepcje prac, podpowiadając sposoby realizacji. Następnie uczestnicy przystąpią do wykonania pełnoformatowych prac pod nadzorem i z pomocą wykładowców. Rodzice dzieci biorących udział w warsztatach będą mogli porozmawiać z artystami z Fundacji Atelier, którzy doradzą najlepsze sposoby rozwijania talentów i umiejętności dzieci.

„Chcemy, aby CH Janki było utożsamiane z miejscem przyjaznym całym rodzinom. Dlatego oprócz „Warsztatów twórczego rozwoju" realizujemy również inne projekty atrakcyjne dla dzieci i rodziców. W tym roku organizowaliśmy już Turniej Bakugan oraz wystawę zdjęć „Świat w 3D" National Geographic Polska, której towarzyszyły warsztaty prowadzone przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Przed nami w tym roku jeszcze co najmniej jedna kosmiczna impreza dla dzieci i dalszy ciąg Warsztatów twórczego rozwoju." - dodaje Anna Walerych.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Handlowe Janki, foyer kina Cinema City
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 18 czerwca 2011 r. od g. 10.00

Organizatorzy zapewniają materiały plastyczne oraz napoje dla dzieci podczas trwania warsztatów. Akcję wspiera Krakowski Kredens i SMYK fundując upominki i bony rabatowe.

Dodatkowych informacji na temat warsztatów udziela:
Effective Public Relations tel. 22 822 07 75, email: kontakt@effectivepr.pl
Bieżące informacje o zajęciach dostępne są na profilu „Warsztaty twórczego rozwoju"
w serwisie Facebook.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »