Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

W te wakacje "Najlepszy w Kadrze" – Foto konkurs!

W te wakacje "Najlepszy w Kadrze" – Foto konkurs!
Zobacz więcej zdjęć »
Pod takim hasłem wystartował konkurs fotograficzny organizowany przez firmę Polbruk S.A., producenta kostki brukowej i elementów małej architektury ogrodowej. Na fotografów-amatorów czekają atrakcyjne i praktyczne nagrody. Konkursowi patronują portal ladnydom.pl oraz ekspertbudowlany.pl.

Lato w pełni. Ładna pogoda sprzyja nie tylko odpoczynkowi. Roślinność ogrodowa otaczająca domowe tarasy, podjazdy i ścieżki, przepełniona mocą kolorów i głębią zieleni, dumnie prezentuje się w słońcu. Warto więc uchwycić ten czas na zdjęciu, a jeśli w otoczeniu naszego domu znajdują się produkty marki Polbruk – dodatkowo można za to wygrać wspaniałe nagrody!

Nagrodami ufundowanymi przez firmę Polbruk S.A. są:

  • jako główna nagroda – Ipad New,
  • dmuchawa i odkurzacz ogrodowy firmy Bosch (za drugie i trzecie miejsce),
  • oraz wysokiej klasy ramka cyfrowa firmy Sony (czwarte i piąte zgłoszenie w klasyfikacji).

Oprócz nagród głównych zostaną przyznane wyróżnienia w postaci specjalnych upominkowych paczek.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprzez stronę www.konkurs.polbruk.pl  przesłać maksymalnie dwa zdjęcia, w których jednym z elementów będzie produkt lub produkty firmy Polbruk (np. ścieżki z kostki brukowej, tarasy, schody, czy palisady, gazony, murki, itp.). Komisja konkursowa przy ocenie prac będzie brać pod uwagę estetykę, kreatywność i piękno zdjęcia. Docenione zostaną również oryginalne aranżacje.

Fotografie konkursowe można przesyłać do 31 sierpnia br. Przesłane zdjęcia będą opublikowane w galerii konkursowej na stronie Polbruk.pl, gdzie każdy będzie mógł zagłosować na najlepszą pracę.

Pokażmy swoje przydomowe piękno! Aparat w dłoń i do ogrodu!

Możesz nas również odwiedzić na Facebook’u : http://www.facebook.com/Polbruk - Zapraszamy!

Firma Polbruk S.A. to ogólnopolski producent kostki brukowej oraz wyrobów drogowych, działający na rynku od niemal 20 lat (początkowo B-Complex, potem Polbet B-Complex, przejmując po kolei zakłady od firm: Polbet, Jadar, Faelbud). Od 1998 roku jest częścią irlandzkiego koncernu budowlanego  CRH plc – jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. Spółka obecnie oferuje ponad 150 produktów : od klasycznych, prostych wzorów i kształtów po wyszukane, niezwykle ozdobne formy. Produkty Polbruk sprzedawane są klientom indywidualnym w ponad 800 hurtowniach i składach budowlanych na terenie całego kraju. Ponadto firma dystrybuuje swoje wyroby poprzez sieci handlowe: PSB, Saint Gobain, Nomi czy Leroy Merlin.

Polbruk S.A.

Ul. Nowy Świat 16c

80-299 Gdańsk

www.polbruk.pl

Infolinia: 801 081 551Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »