Moda » Odzież

W trosce o każdy szczegół - SteaMaster i Coccodrillo łączą siły!

W trosce o każdy szczegół - SteaMaster i Coccodrillo łączą siły!
Zobacz więcej zdjęć »
Projektując ubranka Coccodrillo planuje każdy szczegół – tak, aby w ręce rodziców trafił najwyższej jakości produkt. Wrażliwa skóra maleństwa ma bezpośredni kontakt z ubrankiem, dlatego wymaga szczególnej troski i ochrony…a przede wszystkim bezpieczeństwa, dlatego marka połączyła siły z SteaMaster!

Coccodrillo & SteaMaster – wspólny konkurs!

 

Zadanie konkursowe: Buziak za każdy uśmiech???? szczególnie dziś, w dzień pocałunków, troszczymy się o każdy szczegół, każdy uśmiech! Jaki jest Twój sposób na pogodny poranek z maluszkiem?

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy umieścić w komentarzu na FB odpowiedź na pytanie konkursowe. 6 najbardziej kreatywnych komentarzy nagrodzimy produktami marki SteamMaster.

 

Nagrody: 3x Powystawowy Prasowacz Parowy EM-101 różowy 3x Mini Prasowacz Parowy EM-02

 

Szczegóły:

www.coccodrillo.eu/w-trosce-o-kazdy-szczegolRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »