Dom » Nieruchomość

W weekend pierwsze targi mieszkaniowe w tym roku

W weekend pierwsze targi mieszkaniowe w tym roku
Zobacz więcej zdjęć »
Przyzwyczajeni do porównywania ofert deweloperów na targach nieruchomości, w związku z pandemią koronawirusa, musieli sporo poczekać na kolejną taką okazję. Od ostatnich Targów Mieszkań i Domów minął rok. Warto więc w najbliższy weekend 26 i 27 września zawitać do hali nr 3 MTP i zrobić rekonesans.

Targi Mieszkań i Domów zawsze były świetną okazją, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą lokalnego rynku mieszkaniowego. Wśród wystawców dominują deweloperzy i agencje nieruchomości. Jak podkreśla organizator zdrowie i bezpieczeństwo uczestników targów pozostaje najwyższym priorytetem, stąd szereg rozwiązań mających na celu zapewnienia jak największego komfortu zarówno zwiedzających, jak i wystawców.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Co przygotował organizator?

Wybierający się na targi w najbliższy weekend powinni wiedzieć, że na tegoroczną edycję imprezy zakup biletów odbywa się tylko online z elektroniczną rejestracją wszystkich uczestników. Warto jednak dodać, że zakupiony bilet upoważnia nas również do wstępu na odbywający się równolegle Jesienny Targ Ogrodniczy. Podczas samych Targów Mieszkań i Domów będzie można zapoznać się z szeroką ofertą wielkopolskiego rynku nieruchomości. Wśród deweloperów między innymi  ATAL, Ataner, Budnex, Monday Development, Nickel Development, czy UWI Inwestycje. Wielu wystawców przygotowało premierowe inwestycje i specjalne oferty obowiązujące tylko podczas targów. Na stoiskach banków i doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać się z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział w imprezie zapowiedziały także liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz. Jak zawsze organizator przewidział wyjątkowo bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów prowadzonych przez uznanych ekspertów z zakresu prawa, inwestowania w nieruchomości oraz architektów wnętrz. Nowością dla odwiedzający Targi Mieszkań i Domów będzie możliwość obejrzenia nieruchomości z oferty deweloperów – uczestników targów – w formacie 3D. W specjalnej Strefie Wirtualnych Spacerów przygotowanej przez 3DEstate, odwiedzjący będą mogli  zobaczyć wygląd mieszkania po wybudowaniu, wykończeniu i wyposażeniu, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji o zakupie. 

 

Jesienne targi to czas premier

Tak wielu premierowych inwestycji nie było chyba już dawno. To jeden z kluczowych argumentów, dla których warto zawitać w ten weekend na MTP. Na nowym stoisku targowym nowości zaprezentuje Monday Development, spółka należąca do grupy Unidevelopment. Deweloper przygotował aż dwie premiery. – Po raz pierwszy na targach zaprezentujemy pełną ofertę mieszkań osiedla Fama Jeżyce. To jedna z największych, a zarazem najbardziej wyczekiwanych inwestycji w tej dzielnicy. Nowoczesna architektura osiedla, nawiązująca do charakteru Jeżyc, a także ciekawie zaprojektowane części wspólne stworzą, niezwykły klimat tego miejsca. Aktualnie powstają dwa pierwsze budynki, w których znajdzie się łącznie 251 mieszkań o powierzchni od 30 do 117 m kw. - mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development. – Kolejnym  ciekawym projektem prezentowanym przez nas podczas targów mieszkań będzie powstająca na tyłach zabytkowej Wili Flora Bookowska 18. Projekt zakłada realizację dwóch czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 170 mieszkań. Niezwykłości Bookowskiej 18 dodaje fakt, że dziedziniec osiedla w dużej mierze wypełni istniejący w tym miejscu starodrzew, który płynnie przechodzić będzie w kameralny park. To część cennego przyrodniczo historycznego założenia ogrodowego. Co istotne wszystko to powstanie w samym sercu Poznania, kilkaset metrów od terenów targowych. – dodaje. Warto przypomnieć, że deweloper w swojej ofercie ma również lokale na Winogradach na oddanym niedawno do użytkowania osiedlu Nowych Kosmonautów. Dla zainteresowanych ostatnimi mieszkaniami w tej inwestycji przygotowano promocyjne warunki zakupu.

Nowości w swojej ofercie mieszkaniowej zaprezentuje również firma Budnex – Na MTP premierę będzie miał nasz najnowszy projekt czyli Literacka Skwer. Inwestycja powstaje na poznańskim Strzeszynie. W pierwszym etapie zrealizujemy 99 mieszkań o powierzchni od 35 do 72 m kw. Lokale będą dostępne w wersjach od kawalerek po cztery pokoje. Przekazanie kluczy przewidujemy na II kwartał 2022 roku. Docelowo w tym miejscu powstanie 190 lokali, a inwestycja realizowana będzie w trzech etapach – mówi Damian Mirek, Kierownik Sprzedaży Budnex w Poznaniu. – Dodatkowo podczas targów zaprezentujemy również trzeci etap dobrze znanej inwestycji, czyli Starołęckiej Doliny. Tutaj mieszkania będą gotowe do odbioru już w kwietniu przyszłego roku. Istotne jest również to, że wszyscy targowi goście mogą liczyć na specjalne rabaty. Ci, którzy podczas targów zadeklarują chęć zakupu wybranego lokalu, mogą liczyć na upust sięgający nawet 15 tys. zł – dodaje. Warto zaznaczyć, że Starołęcka Dolina ostatnio dodatkowo zyskała na atrakcyjności dzięki uruchomieniu w pobliżu inwestycji nowej linii tramwajowej z pętlą przy ulicy Falistej. 

 

Należy podkreślić, ze względu na komfort i bezpieczeństwo uczestników imprezy zainstalowano bramki termowizyjne, mierzące temperaturę ciała wszystkim wchodzącym na teren targów. Ponadto organizator zapewnił dozowniki z płynem dezynfekcyjnym przy wszystkich ciągach komunikacyjnych, a same targowe alejki są szerokie, co pozwala uniknąć tłoku i ścisku. Targowa hala będzie dostępna dla odwiedzających w sobotę w godzinach 10-17 i w niedzielę od 10-16.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Michał Bachorz

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Rafał 2020-09-27 18:48:46

    Nie musiałem chodzić na targi, od razu wiedziałem, że kupię mieszkanie od dewelopera z fabryki domów. On ma mieszkania na Białołęce a ta lokalizacja mnie interesował. Chcę mieszkać daleko od zgiełku i korków. Wiem, że wiele ludzi woli centrum, ale jak widać ja się różnię od innych.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »