Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

W zdrowym ciele zdrowy duch

Przed nami coraz dłuższe i cieplejsze dni, dlatego motywujemy się do uprawiania sportu i zrzucenia kilku zbędnych kilogramów, które pojawiły się w czasie zimowego, błogiego lenistwa.

Jeśli nieśmiało stawiamy pierwsze kroki na siłowni lub zaczynamy przygodę z biegami czy rowerem, warto sprawdzić wcześniej stan naszego zdrowia, aby nie zaskoczyła nas żadna kontuzja oraz niedyspozycja. Z pomocą przychodzi Prywatna Lecznica Certus z pakietami badań – Zdrowy Sportowiec oraz Zdrowy Sportowiec - ambulatoryjny, które dedykowane są wszystkim amatorom aktywności fizycznej.


MAŁY WIELKI KROK

Podjęcie decyzji o regularnym uprawianiu sportu to bardzo ważny krok dla naszego zdrowia i życia. Wbrew pozorom mobilizuje to nas nie tylko do dodatkowej aktywności fizycznej, ale także do tego, aby bardziej usystematyzować nasz harmonogram dnia, przyjrzeć się jadłospisowi, a także zrobić niezbędne badania, które wykluczą ewentualne choroby. W kwestii zdrowia, warto wybrać specjalistyczne pakiety badań, dedykowane sportowej dziedzinie. Dlaczego? Ponieważ możemy być pewni, że zostaną przeprowadzone wyłącznie te badania, które pozwalają na pełną ocenę stanu naszego zdrowia oraz zostaną określone predyspozycje organizmu do interesujących nas aktywności fizycznych.              

CO W PAKIECIE?             

Prywatna Lecznica Certus do swojej oferty wprowadziła pakiety Zdrowy Sportowiec oraz Zdrowy Sportowiec - ambulatoryjny - opracowane z myślą o osobach zaczynających swoją przygodę ze sportem oraz tych, którzy planują jej zintensyfikowanie. Przeprowadzone badania pozwolą sprawdzić, jak nasz organizm oraz ciało reagują na wzmożony wysiłek. Pakiet Zdrowy Sportowiec obejmuje między innymi szczegółowe badania krwi, echo serca, spirometrię, zdjęcie klatki piersiowej, a także EKG spoczynkowe i wysiłkowe. Ponadto zostanie przeprowadzony wywiad lekarski z kardiologiem analizującym nasze wyniki. W następnej kolejności czeka nas konsultacja z dietetykiem, który pomoże dobrać odpowiednio zbilansowaną dietę, dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb. Istnieje także możliwość skorzystania z pakietu Zdrowy sportowiec – ambulatoryjny, który zajmuje 4 godziny i pozwala na najbardziej podstawową diagnostykę sportową.

 CZY TO DLA MNIE?

Aby skorzystać z pakietu badań musimy odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie – czy zamierzamy uczynić ze sportu naszą codzienną aktywność? Jeśli poważnie traktujemy nasze postanowienie, to warto zadbać o swoje zdrowie, ale również bezpieczeństwo i przebadać nasze ciało pod kątem jego możliwości oraz wydolności. W przypadku, gdy pojawią się przeciwskazania do uprawiania danej dyscypliny, to od razu będziemy o tym wiedzieć. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AdStone Group

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »