Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli Sportowy Dzień w VIVO! Stalowa Wola

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli Sportowy Dzień w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Odpowiednie nawyki warto kształtować od najmłodszych lat. Jeśli uważacie, że Wasze dzieci potrzebują ruchu i mają go stanowczo za mało, to Sportowy Dzień w VIVO! Stalowa Wola jest idealną opcją!

Z końcem wakacji letnia plaża w VIVO! ponownie stanie się miejscem pełnym wrażeń. 24 sierpnia na najmłodszych i ich rodziców będzie tu czekać wiele stoisk lokalnych firm sportowych, które przedstawią swoją ofertę skierowaną do dzieci. Dzięki akcji rodzice dowiedzą się, jakie możliwości aktywności fizycznej ma jego pociecha i na co warto zwrócić uwagę. Dodatkowo podczas Sportowego Dnia animatorki pomalują twarze maluchów. Dzieci otrzymają również kolorowe balony skręcone w najróżniejsze kształty. Najważniejszym punktem programu staną się jednak gry oraz zabawy ruchowe. Taka rekreacja, zwłaszcza w gronie innych dzieci, może podsunąć dzieciom pomysł na urozmaicenie codziennych rozrywek i aktywności.

Dzień Sportowy w VIVO! będzie już ostatnim spotkaniem w wakacyjnej strefie. Przypominamy
o ulotkach z pieczątkami, które były rozdawane przy okazji poprzednich wydarzeń. Można je było uzyskać za udział w kolejnych wakacyjnych animacjach. Każdy, kto przyniesie swoją ulotkę z 4-5 pieczątkami, otrzyma wyjątkowy zestaw – niespodziankę.

Udział w animacjach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy w godz. 11.00-17.00.


Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »