Motoryzacja » Samochody

Wadowscy sp. z o.o.

Kia Wadowscy to autoryzowany dealer samochodów marki Kia.

Zajmujemy się sprzedażą nowych modeli samochodów oraz obsługą posprzedażową. Oferujemy korzystny system leasingowy, który został opracowany przy współpracy z instytucjami finansowymi. W serwisie kierowcy z Krakowa i okolic korzystają z kompleksowych badań diagnostycznych oraz przeglądów technicznych w ramach obsługi posprzedażowej. Nasi mechanicy specjalizują się w wykonywaniu drobnych i skomplikowanych napraw powypadkowych wszystkich modeli samochodów Kia.

Gwarantujemy terminową realizację zlecenia oraz najwyższą jakość. Świadczymy usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych w atrakcyjnych cenach. Salon Kia Wadowscy to również autoryzowany dystrybutor części samochodowych. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą sprzedaży autoryzowanych części do wszystkich modeli marki Kia:

części silnikowych
elementów wyposażenia dodatkowego

Więcej na stronie http://www.kia.wadowscy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kiawadowscy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »