Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wakacje nad morzem z wypadem na morze – pomysł dla rodzin

Wakacje nad morzem z wypadem na morze – pomysł dla rodzin
Zobacz więcej zdjęć »
Ahoj! Stań się wilkiem morskim choć na jeden dzień! Jeśli tego lata wybierasz się z rodziną nad polskie morze, sprawdź co kryje się za jego horyzontem.

Kiedy już znudzą się spacery po plaży, szukamy czegoś ciekawego i dostępnego cenowo, co będziemy wspominać cały rok. Mamy dobry pomysł dla rodzin spędzających tegoroczne wakacje nad polskim morzem: przepłynąć je! Sprawdźcie Pakiet Rodzinny ze Stena Line, a w niewysokiej cenie całą gromadką zobaczycie coś ekstra tego lata. Podczas 24-godzinnego rejsu wielkim statkiem Stena Line przemierzycie Bałtyk i będziecie mieli okazję podziwiać szkierowe wysepki archipelagu Karlskrony na jego drugim brzegu. 

Najlepszym sposobem, aby doświadczyć Bałtyku na pełnym morzu są rejsy wakacyjne ze Stena Line, które trwają jeden dzień i jedną noc. Wielkie statki Stena Vision i Stena Spirit wypływają z gdyńskiego portu, a wieczorem docierają do brzegów Karlskrony. Szkiery archipelagu ponad 30 tysięcy wysp malują się na horyzoncie już późnym popołudniem, by w słońcu i morskiej bryzie zapewnić podróżnym niezapomniany widok i piękne zdjęcia. 

Wakacyjne rejsy ze Stena Line to morska przygoda dla każdego. Mali i ci więksi odkrywcy mogą poznać statek i poczuć się wilkami morskimi, a na dzieci w wieku 4-12 lat czeka dodatkowo całodzienny program bezpiecznych aktywności pod okiem profesjonalnych animatorów. W programie animacji znajdą się zabawy ruchowe i warsztaty plastyczne, quiz filmowy, a nawet warsztaty cyrkowe z nauką żonglowania dla najmłodszych. Na dorosłych czekają leżaki na pokładzie słonecznym, bar na rufie statku i dużo relaksu, a wieczorem bary i restauracje. Cena Pakietu Rodzinnego zawiera też wygodną kabinę z łazienką, co zapewni odpoczynek po atrakcjach i wygodny nocleg na statku.

Pakiety rodzinne kuszą również niską ceną – wyjazd z noclegiem dla całej 4-osobowej rodziny to kwota już od 350 zł, a pakiet zawiera: rejs promem do Szwecji i z powrotem dla 4 osób; kabinę 4-os wewnętrzną z łazienką i TV; animacje dla dzieci na statku (do końca wakacji). Warunkiem skorzystania z pakietu rodzinnego jest zabranie ze sobą przynajmniej jednego dziecka do lat 15. To jak? Płyniemy?

Jak wygląda taki rejs? Krótki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=4xvSaFcf2BQ&t=1s
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »