Dom » Budownictwo

Wakacje w domu? Koniecznie na tarasie kompozytowym!

Wakacje w domu? Koniecznie na tarasie kompozytowym!
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacje to nie tylko wyjazdy, ale również więcej czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki możliwościom jakie daje nam posiadanie tarasu, możemy wprowadzić odrobinę wakacyjnego klimatu do naszego domu.

Taras z desek kompozytowych

Taras kompozytowy jest bardzo trwały i wytrzymały, można więc pozwolić sobie na dowolne ustawienie mebli ogrodowych, grilla czy wydzielić specjalne miejsce do tańczenia.

Deski tarasowe z kompozytu są bardzo łatwe w codziennym utrzymaniu. Produktów Teraso nie trzeba w żaden specjalny sposób czyścić: wystarczy spłukać samą wodą lub wodą ze zwykłym płynem do naczyń.

Deski Teraso idealnie nadają się jako obrzeże basenu: brak drzazg, odporność na wilgoć, dodatkowo właściwości antypoślizgowe sprawiają, że wyjście z basenu nie grozi upadkiem. Czytaj więcej: Deska kompozytowa przy basenie - idealne rozwiązanie!

Korzystając z chwili relaksu na tarasie możemy czerpać siły z natury i ładować baterie na kolejny okres w pracy. Długie ciepłe wieczory to idealny czas na odrobinę zadumy i skorzystanie z uroków naszego ogrodu...


TERASO

teraso@teraso.pl

tel. 32 724 01 22

www.teraso.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Teraso. Deski tarasowe.
http://www.teraso.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »