Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

WAKACYJNA NOWOŚĆ W LIDLU – EKSPRES DO PRZYGOTOWYWANIA WODY GAZOWANEJ

WAKACYJNA NOWOŚĆ W LIDLU  – EKSPRES DO PRZYGOTOWYWANIA WODY GAZOWANEJ
Zobacz więcej zdjęć »
Lidl wprowadza do swojej najnowszej oferty, dostępnej od soboty 8 lipca, ekspres do przygotowywania wody gazowanej Sodastream Cool.

Dzięki niemu w prosty i szybki sposób można przygotować orzeźwiający napój, a przy okazji zredukować ilość plastikowych, jednorazowych opakowań po wodzie. Z jednego wkładu można uzyskać nawet do 60 l wody gazowanej. 

Troska o środowisko naturalne jest jednym z kluczowych filarów, na których bazuje Lidl. W ramach idei „W trosce o lepsze jutro” sieć działa aktywnie na rzecz wprowadzania ekologicznych rozwiązań w swoich sklepach oraz poszerza swój asortyment o nowe produkty przyjazne środowisku. W najnowszej ofercie Lidla, dostępnej od 8 lipca, pojawi się certyfikowane urządzenie Sodastream Cool (199 zł/opak.) marki SODASTREAM® – znanego na całym świecie dystrybutora i sprzedawcy domowych ekspresów do wody gazowanej.

W zestawie do urządzenia dołączony został cylinder z gazem CO2, a także dwie butelki wielokrotnego użytku o pojemności 1l i 0,5l. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas oraz pieniądze potrzebne na zakup wody w jednorazowych opakowaniach oraz nie dźwigać zakupów. Mniej plastikowych butelek oznacza także mniej odpadów i opakowań do recyclingu. Sodastream Cool nie zajmuje dużo miejsca i jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie żyć zdrowo i aktywnie. Urządzenie posiada oznaczenie BPA free, oznaczające, że produkt jest wolny od bisfenolu A, szkodliwej substancji stosowanej do produkcji poliwęglanów oraz żywic epoksydowych, a dzięki temu, że sprzyja redukcji plastikowych butelek posiada również oznaczenie Earth Friendly.

 

W trosce o zdrowie swoich klientów, Lidl proponuje przyjazne dla środowiska urządzenie Sodastream Cool, które pozwoli w szybki i prosty sposób przygotować własne napoje gazowane, jednocześnie oszczędzając czas, pieniądze oraz domową przestrzeń. Produkt będzie dostępny od soboty, 8 lipca we wszystkich sklepach Lidl.

 

 

Ryż jaśminowy/ 380 g/ 1 opak.)

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:

www.lidl.pl

Facebook https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPLRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna Grońska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »