Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wakacyjna przystań w Porcie Łódź

Plaża, turnieje sportowe, aquazorbing oraz… regaty – tak zapowiadają się dwa wakacyjne miesiące w Porcie Łódź. Tego lata zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji, zarówno dla spragnionych relaksu, jak i osób lubiących aktywny wypoczynek. Nie zabraknie również zabaw dla dzieci i eventów dla całej rodziny.

Na wakacje czekamy cały rok. Możliwość spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi, relaks i beztroska cieszą każdego bez względu na wiek. Podczas tegorocznego lata, co dwa tygodnie Patio Portu Łódź będzie się zmieniać i pokazywać inne wakacyjne oblicze tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

Jeśli marzymy o odpoczynku na tropikalnej plaży pod palmami, nie trzeba podróżować do dalekich krajów ani wyjeżdżać z miasta, wystarczy odwiedzić w te wakacje Port Łódź. Jak co roku do dyspozycji Gości oddana zostanie strefa relaksu z wygodnymi leżakami, hamakami, prasą i książkami. Będzie plażowo i wakacyjnie. Na lubiących aktywnie spędzać czas, czekają turnieje w golfa, siatkówkę, tenisa ziemnego i wiele innych atrakcji. Dla dzieci przygotowana zostanie niespodzianka w postaci mega piaskownicy, gdzie odbywać się będą zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów. Spędzimy rodzinnie czas przypominając sobie kultowe gry, jak np. kółko i krzyżyk czy klasy, zobaczymy je jednak w zupełnie niecodziennej odsłonie. Na Patio pojawi się także basen i możliwość skorzystania z kul i rowerków wodnych. Miłośnicy żeglarstwa będą mogli wziąć udział w regatach zdalnie sterowanych łodzi i powalczyć  o Puchar Portu Łódź.  

- Co roku przygotowujemy dla Gości wakacyjne atrakcje na Patio centrum, tego lata jeszcze bardziej urozmaicamy zakres wydarzeń by każdy, niezależnie od wieku i ulubionych form wypoczynku, poczuł wakacyjny klimat. Chcemy pokazać rozmaite możliwości spędzania wolnego czasu, będzie dynamicznie i z humorem - mówi Emilia Lange – Cichocka, menadżer marketingu Port Łódź.

Harmonogram wszystkich eventów będzie udostępniany na bieżąco na stronie internetowej Portu Łódź.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »