Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wakacyjne atrakcje na tarasie Galerii Mokotów

5 lipca na letnim tarasie na dachu Galerii Mokotów rozpocznie się cykl wakacyjnych animacji. Spotkania z gośćmi specjalnymi, wspólne uprawianie sąsiedzkiego ogródka czy zajęcia z zakresu pielęgnacji i technik relaksacyjnych – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gości!

Zielone sąsiedztwo

W czwartek, 5 lipca, o 16:00 przy letnim tarasie na dachu Galerii Mokotów oficjalnie otwarty zostanie ogródek sąsiedzki. W specjalnie zaadaptowanej przestrzeni goście Galerii Mokotów, sąsiedzi oraz pracownicy okolicznych biur będą mogli nie tylko miło spędzić wakacyjne popołudnia. Podczas czwartkowego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zaangażować się w aranżację ogrodu podczas akcji wspólnego sadzenia roślin. Zieleni będzie można doglądać przez całe wakacje, w godzinach otwarcia Galerii Mokotów. Dodatkowo, w każdy czwartek od 16:00 do 18:00 będą odbywały konsultacje ogrodnicze, podczas których eksperci będą udzielać porad w zakresie przygotowania i opieki nad własnym balkonowym ogródkiem.

Patronat nad ogródkiem sąsiedzkim w Galerii Mokotów objął Zarząd Zieleni Miasta Stołecznego Warszawy.

 

Pozytywne czwartki

Wspólny ogródek sąsiedzki to nie jedyny sposób, by uprzyjemnić sobie wakacje w mieście w Galerii Mokotów. Na letnim tarasie  w każdy czwartek obywać się będą specjalne wakacyjne animacje. Co tydzień, od 18:00 do 20:00, w ramach „Pozytywnych czwartków” będzie można wziąć udział w warsztatach tematycznych, poświęconych różnorodnym tematom, m.in. podróżom, kulinariom czy makijażowi. Zgłębiając pod okiem ekspertów tajniki danego warsztatu, goście będą mieli okazję odpocząć i wprowadzić się w pozytywny, wakacyjny nastrój w specjalnej strefie kreatywno – relaksacyjnej. Kolejne wydarzenia dotyczyć będą:

05.07 - Europejskie podróże latem. Oryginalne kierunki na własną rękę – Bośnia i Hercegowina;

12.07 -  Moc pozytywnego myślenia;

19.07 - Włoska wyprawa – Bari i okolice;

26.07 - Pozytywne i letnie dekoracje do mieszkania oraz na balkon;

02.08 - Ameryka Północna na własną rękę – Kuba;

09.08 - Letnie kolorowe menu na szybko – warsztaty sałatkowe , pomysły na letnie lemoniady i soki;

16.08 - Letni makijaż i nie tylko – triki dla zmęczonej twarzy;

23.08 - Poczuj się pięknie robiąc coś dla siebie – warsztaty z marką Origins;

30.08 - Wakacje w Polsce wczesną jesienią – Bieszczady.

W ramach wydarzenia na gości czekają również konkursy z nagrodami.

 

Piknikowe soboty

Czwartkowe warsztaty to nie koniec zaplanowanych atrakcji. W nowej strefie w każdą sobotę od 11:00 do 15:00  będą odbywały się również pikniki śniadaniowe. Goście letniego tarasu będą mogli pozytywnie rozpocząć weekend, ciesząc się przekąskami od Starbucks. Przygotowano również specjalne atrakcje dla dzieci, na które czekać będą animacje i warsztaty plastyczne. 

Sobotnie poranki w Galerii Mokotów to nie tylko okazja do cieszenia się wspólnego śniadania na świeżym powietrzu. 7 i 14 lipca o godzinie 14:00 odbędą się warsztaty Pilates, które poprowadzą eksperci Calypso.

Więcej na temat planowanych atrakcji można znaleźć na stronie internetowej Galerii Mokotów: www.galeriamokotow.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

i.ostrowska@mediaforum.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Anka C. 2018-07-17 12:44:32

    Czy warsztaty pilates będą darmowe?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »