Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wakacyjne przygody dla najmłodszych w Port Łódź Junior

Dla dzieci to najbardziej wyczekiwany czas w roku – mowa oczywiście o wakacjach! Port Łódź Junior na najbliższe dwa miesiące przygotował dla maluchów niesamowite tematyczne atrakcje.

 Na dobry początek mali goście sali zabaw wraz z animatorkami wybiorą się w daleką podróż dookoła świata, a także spotkają przyjazne dinozaury!

W Port Łódź Junior najmłodsi mają do dyspozycji basen z piłeczkami, zabawki, kolorowanki, książki oraz maskotki. Na dzieci czeka też przebieralnia, w której znajdują się m. in. stroje księżniczek, strażaków, piratów czy wróżek. Animatorki codziennie dbają o to, aby maluchy ciekawe i kreatywnie spędziły czas ze swoimi rówieśnikami. Podczas tegorocznych wakacji, każdego dnia w sali zabaw Port Łódź Junior odbywać się będą tematyczne zabawy, na które Centrum zaprasza bezpłatnie.

Do końca tygodnia (z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 8 lipca), dzieci  będą poznawać świat oraz zwiedzać różne miasta i kraje. Animatorki przygotowały dla małych podróżników specjalną wielką mapę, na której maluchy będą zaznaczały kolejno poznawane miejsca. A może warto spędzić wakacje na własnej wyspie? W dziecięcej wyobraźni wszystko jest możliwe i w „Juniorze” także! Wraz z animatorkami najmłodsi będą bawić się w projektowanie swojej wymarzonej wysepki, jaka ona będzie? Natomiast od poniedziałku, 9 lipca, w Port Łódź Junior pojawią się sympatyczne zabawkowe dinozaury. Zaplanowane zostały konkursy oraz zajęcia plastyczne, na których najmłodsi z pomocą animatorek wykonają własnego kolorowego „dinusia”.

Port Łódź Junior zaprasza dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Sala zabaw czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w weekendy w godzinach 10:00 – 20:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )